Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzhatnék be sok...

Hogyan vonzhatnék be sok izgalmat, kalandot illetve barátokat az életembe lehetőleg mihamrabb?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2013. jan. 7. 23:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Kapcsold ki a számítógépet és lépj ki a szabad levegőre!
2013. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Értelmes,normális válaszokat várok! Köszönöm! :)
2013. jan. 7. 23:35
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez attól függ.. Van-e valami kalandos hobbid. Itt csatlakoznék az 1. hozzászólóhoz, mert ha például falat vagy sziklát mászol, máris adottak a kalandos hétvégék.


Másik példa: mi a barátaimmal ősrégi építmények után kutatunk a Börzsönyben, Pilisben, néha a Bükkben is. Találtunk már mindenfélét, piramisra hasonlító építményeket is :) Rengeteg barlangot láttunk már, ősrégi városokat és templomokat, pontosabban a maradványaikat, merthogy a Habsburgok felrobbantgatták őket :S

2013. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
De például, ha elindulsz GeoCaching ládákat keresni, hegyi kerékpártúrára, vagy megkerülöd bicajjal a Balatont, az is kalandos lehet :)
2013. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Ha az 1. nem találtad hasznosnak, akkor: ülj még többet a gép előtt, ha kommunikálsz, akkor is név nélkül, aztán hátha lesz valahogy.
2013. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

képzeld el azt amire vágysz,minden nap legyen ott a szemeid előtt az amit akarsz,pl ahogy részt veszel valamiben,vagy ott vagy az új barátaid között

ennyi a vonzás része,nekem be vállt,de tényleg nem a gép előtt fognak megtalálni a barátok hanem az utcán(engem pl buszonxD)

2013. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazából engem maga a technika érdekelne,hogy hogyan vonzhatnám be az izgalmakat illetve barátokat? Tehát olyasmire gondolok,mint amit az utolsó írt...


Amit az első írt az teljesen értelmes elnézést kérek egy másik kommentelőnek szólt amit írtam,de az már törölve lett. Amúgy tudom,h nem a gép elött lesz izgalmas az életem... :)

2013. jan. 8. 16:19
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy célfüzetem, ezekbe írok olyan célokat is amik a kalandvágyamat elégítik ki. Ajánlom,hogy te is nyiss egyet, írkálj bele és olvasd át minden reggel - akkor nem csak ötleteid lesznek hanem meg is valósítod őket. :) Nézz utána hobbiknak, jó helyeknek ahova érdemes elutazni, gondolkozz el azon (én le is írtam),hogy milyen barátokra vágysz. Menni fog!:)
2013. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
69%
hány éves vagy, hol laksz? én szívesen barátkoznék Veled.
2013. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

8-as:Köszönöm szépen! :) Már folyamatban a célkitüző napló. :) Na,de konkrétan,hogyan valósíthatnám meg illetve,hogyan érhetném el azt amit szeretnék?


9-es:Köszönöm,kedves vagy. :) Megkérdezhetem,h lány vagy,vagy fiú illetve hány éves? Én fiatal felnőtt vagyok. :)))

2013. jan. 8. 20:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!