Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzhatnék be sok...

Hogyan vonzhatnék be sok izgalmat, kalandot illetve barátokat az életembe lehetőleg mihamrabb?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2013. jan. 7. 23:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%

Vannak dolgok, amikre nincs közvetlen ráhatásunk, ezért alkalmazzuk a vonzás törvényét, pl. a lelki társ megtalálása, a vágyott munka megszerzése stb.


A kalandos élet (szerintem) nem ebbe a kategóriába tartozik, azért tenni kell, hogy jó legyen.. De persze, ahogy gondolod :) Ha Mohamed nem megy a hegyhez, majd a hegy megy Mohamedhez :P

2013. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
fiú vagyok és 19 éves:)
2013. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: És Budapesti vagy? :)
2013. jan. 8. 21:15
 14/24 anonim válasza:
Igen, Budapesten lakom!
2013. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
11-es:Tahát azt gondolod,h a vonzás törvényét csak konkrét dolgoknál lehet alkalmazni amit én akarok az túl általános?
2013. jan. 8. 22:07
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta sikerrel alkalmazom a vonzás törvényét, a segítségével megtaláltam a lelki társamat, a barátnőm (hasonló módszerrel) megtalálta a párját, akinek lelkisége 100%-ig passzol a baráti társaságunk lelkiségéhez. Jobb fizetés, új munka, ezekre mind-mind alkalmazható.


De hiába szeretném pl. bevonzani a tiszta lakást, azért tenni kell, ki kell takarítani :)))


Dohányzásról való leszokás ugyanígy, max. a módszert tudom bevonzani, ami segít. Vagy a fogyókúra is nagyon jó példa: hipnózissal max. azt lehet elérni, hogy többet mozogjunk, egészségesen étkezzünk, nem azt, hogy a régi minták (régi étrend) mellett lefogyjunk.


#11 voltam.

2013. jan. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
16-os:Nagyon köszönöm! :) Esetleg megosztanád,h Te,hogyan alkalmazod a vonzás törvényét? "Csak" annyit teszel,hogy amit el akarsz érni arra sokat gondolsz,sokszor elképzeled? Vagy még van más is? Emellett persze mindent megteszel a mi rajtad áll,hogy sikerüljön...
2013. jan. 9. 14:00
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kezdtem, ahogy a Titokban mondták, de hamar rájöttem, hogy az kevés. Ami engem segít, a 100%-os hit Istenben, mint teremtő, rendező erőben. (Nem az egyház-vallás-Biblia szentháromságra gondolok!)


A korábban felhalmozódott hitelekből akkor sikerült kimásznunk, amikor az életem irányítását átadtam az enyémeknél biztosabb kezekbe. Ez picit talán ijesztően hangzik :)


Az eredmény: pont ma reggel hívtak az új munkahelyemről, hogy felvettek, így 1,5 hónapon belül sikerült munkát találnom, szemben a 1,5 éves magyar átlaggal :)

2013. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Hagyd abba a gépezést,menj ki az utcára,biciklizz,sétálgass,járj el vmilyen szakkörre,stb.

Amúgy értem,hogy mit szeretnél megtudi,nos ez egy picit bonyolultabb.

Fogsz két füzetet,az egyik a naplód lesz,a másik a "Céljaim" nevezetű füzeted.

Na most a naplódba elkezded irogatni,hogy mi történik veled,egy tetszőleges időponttól kezdve. Ha rám hallgatsz,akor onnét,hogy barátokat szeretnél szerezni,kalandokat átélni.

A "célfüzetedbe" pedig felírod a céljidt,és minden reggel,meg napközben is megnézed,és végiggondolod,hogy mit tudnál tenni az elérésének az érdekében. S a naplódba leírsz mindent,hogy sikerült-e elérni mit terveztél,mennyit tettél az ügy érdekében,mi az ami nem sikerült,miért,stb.

2013. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Van egy film ami pont ezzel foglalkozik , a pozitiv dolgok bevonzasaval pl . baratok, penz , egeszseg stb . A cime : Titok

Ha meg nem lattad erdemes belenezni .

2013. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!