Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szubjektív kommunikáció....

Szubjektív kommunikáció. Honnan tudom meg, hogy megkapta-e az üzenetemet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 19:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha fogékony rá, és megkapja, de nem akar rám hallgatni,akkor nem tudhatom,hogy sikerült-e vagy sem.Nincs valami biztos módja annak,hogy tudjam, igen, átment neki az üzenetem?
2013. jan. 16. 19:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, visszaigazolós emailt kell küldeni.
2013. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. a.) címzett viselkedéséből kikövetkezteted,hogy hatásos volt-e az üzenet. b.) amikor küldöd lehet,hogy lesz valami fura érzésed (pl: szemhéjad elkezd rángani vagy akármi).
2013. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csakis a visszajelzésből. Én egy új ismerőskörben lévő srácnak küldtem üzenetet, mert láttam rajta, hogy nem kedvel, és volt pár szúrós megjegyzése. Azóta semmi negatívumot nem tapasztaltam felőle, sőt, úgy érzem mostmár elfogad, de persze ez lehet többminden függvénye. A lényeg, hogyha nem tapasztalsz változást, akkor küldj üzenetet mégegyszer.


Nem mondom, hogy ez létező dolog, mert ami eddig ezzel sikerült, azt más úton is meg tudtam magyarázni, de szinte mindegy, hogy mi váltja ki a hatást, hogyha sikerül a cél. :)

2013. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
üzenet végén mondd el, h az történjen ami mki számára a legjobb, de nem hiszem h lesz konkrét visszajelzés
2013. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!