Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Emberi kapcsolatok terén...

Redroooose kérdése:

Emberi kapcsolatok terén mennyire hatásos a bevonzás?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátom, hirtelen, egyik napról a másikra. Irtó nehéz megemésztenem, hogy vége, mert ugye teljesen váratlanul történt, másrészt meg én végig úgy gondoltam, hogy ő az akit kerestem ezidáig... Mindennél jobban szerettem. Ma már mással van, ráadásul a szakítás után még a holmijaimat is összetörve, használhatatlanul adta vissza... Ezek után tudom, hogy mi már soha nem leszünk együtt. Ezért már csak arra vágyok, hogy legyen majd valaki, akit legalább ennyire szeretek majd, mint őt, és az a valaki is annyira szeressen mint én őt. Szerintetek az agykontrollal, pozitív gondolatokkal és persze a cselekedetekkel be lehet vonzani az ilyesmit? A szerelmet? :)
2013. jan. 17. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bevonzani kell bárkit, csak nyitott szemmel járni.
2013. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Rossz irány.

Kelj fel a gép elől, vagy vágd földhöz a telódat, és nyomás keríts egy értelmes pasit.

2013. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cselekedetekkel mindenképp.
2013. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első cél: dolgozd fel érzelmileg a szakítást. Ne ugorj bele egyből valami őrültségbe és ne fojtsd el az érzelmeidet. Ha van olyan ember akiben 100%-ig megbízol,megértő lesz veled és szívesen meghallgat, beszélj neki az érzelmeidről. Ha szükség van rá, ajánlom a megbocsátás útja terméket.

Amúgy természetesen nagyon hasznos a vonzás törvénye emberi kapcsolatok terén! :) Csak ne azt vizualizáld,hogy "bevonzod a Bélát" hanem általánosságban képzeld el a pasikat. Fogj egy lapot és írd össze mit keresel egy pasiban (belső,külső,kapcsolat jellege). Nézzed gyakran a Titok filmet,azthiszem fenn van a youtubeon is! Hajrá!

2013. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már két látásból ismert srácot is bevonzottam haveromnak,csak akkor még nem ismertem ezt az egész agykontrollos témát,így nem tudatosan történt.A te helyzeted picit bonyolultabb,de nem tudhatod,hogy mit hoz a jövő.A lényeg hogy optimista legyél mindig!
2013. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok! :)
2013. jan. 18. 08:32
 7/8 anonim ***** válasza:
én is bevonzottam magamnak egy régi barátot akit évekig nem láttam és nem beszéltünk :) csak egyszerüen sokat gondoltam rá, és pár hét múlva megkeresett, irj listát a pasi tulajdonságairol, hidd el, olyan pasid lesz!
2013. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl tetszett egy amerikai srác, esély se lett vna h megiserkedjek vele, egy ** üzent neki, vagyis az univerzumnak, aztán nem sokkal később (pár hónap) felbukkant 1 srác aki nagyon hasonlitott arra az amerikaira, csak ez a srác sokkal jobban tetszett, és beleszerettem, 1.5 éve vele vagyok! (de egyébként mikor a párom felbukkant pár honapra rá jött még 1 srác aki szintén hasonlitott az amerikaira, de leginkább csak stilusra)

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!