Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Feb.16-án megyek agykontroll...

András68 kérdése:

Feb.16-án megyek agykontroll tanfolyamra . Milyen tanácsokat tudtok adni, hogy pl. az a 10 óra nem hosszú egy kicsit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 16:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem éreztem hosszúnak, bár agyilag nagyon fárasztó, sok új információ.

Igyál sok folyadékot és a szünetekben sétálj kicsit (lehetőleg a szabad levegőn)

és vigyél jegyzetfüzetet

2013. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Tom Benko ***** válasza:
40%
Vigyél sok olvasnivalót. Mondjuk az Atkinson féle pszichológiakönyvet.
2013. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
12%
AZ HOGY EL SE MENJ
2013. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
15%

Egyetértek az útólsóval,hallgass a jó szóra. Ne menj el!

Nem az aminek látszik és nagyon veszélyes. Ne vedd támadásnak ezt a tanácsot,de gondold át és fogadd meg.

2013. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Akik azt írták,hogy ne menjek el sajnos nem indokolták meg,hogy miért.Van valami rossz élményük?
2013. febr. 5. 17:59
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

Hosszúnak hosszú, de én a 4 nap alatt mindig energiával feltöltve mentem utána haza. Vigyél esetleg egy kispárnát, lehet, hogy a szék kemény lesz, és 10 óra ücsörgés az ülőgumókat próbára teszi (ha még suliba jársz, azért akkor edzésben vagy:) )

Ki fogja tartani?

2013. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

5 éve végeztem el, nem azt mondom, hogy teljes mértékben használtam a tudást amit ott kaptam, de amit használtam az baromi jó és örülök, hogy a szüleim befizettek rá


komolyan az előzőknek. miért írjátok ezt, hogy ne menjünk, talán mert nem vagytok kitartóak vagy mi? de akkor írd azt, hogy" ha nem vagy kitartó mint én akkor ne menj"

ne azt, hogy ne menjen indok nélkül

2013. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Domján Gábor és Baglyas György tartja az előadást.
2013. febr. 5. 18:26
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is náluk voltam,még októberben. Hosszú, de sok a szünet és gyakorlásképp sokat relaxáltunk. Én is nagyon ajánlom,hogy jegyzetelj, megéri! :)
2013. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok, Gáborról nagyon jó véleményt hallottam, barátnőm nála végezte el a tanfolyamot és maradandó pozitív élményekkel távozott a tanfolyamról. Én Domján Lászlónál végeztem, róla is csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Ajánlom, hogy ha elvégezted a tanfolyamot, gyere el az AK találkozókra, ott is havi egyszeri alkalommal kb 300 ember cserél tapasztalatot, illetve mindig van meghívott vendég is. A honlapjukon fent van fél évre előre hogy mikor tartják (a helyszín a Gólyavár) :)
2013. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!