Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok! Válaszolnátok...

Agykontrollosok! Válaszolnátok nekem néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válasza érdekel,akik végeztek tanfolyamot vagy tanulták ezt,szóval ismerik már közelebbről. Olvastam az alfa állapotról,olvastam arról is,hogyan lehet lemenni ebbe.Honnan tudom hogy valóban alfában vagyok,hogy tudom ezt "leellenőrizni" ? Illetve, érdemes elvégezni egy tanfolyamot,vagy könyvből is meg lehet tanulni,és aki könyvből tanulja,az nem indul "hátrányból" ? Valóban olyan hihetetlen dolgokat lehet véghezvinni ezzel,mint üzenni a másiknak gondolatban? o.O Elképesztő dolgok ezek,és szeretném én is megtanulni,de sajnos egy tanfolyam elvégzéséhez nincs elég pénzem,ezért lehetőleg valami jó könyvből szeretném megtanulni. Tudnátok ajánlani ?

Elnézést a borzasztó zavaros,összefüggéstelen szöveg miatt,de olyan hihetetlennek hangzik ez a dolog,és annyi kérdés és gondolat kavarog a fejemben,hogy csoda,hogy ezeket szövegbe tudtam rendezni :D 16 / F


2013. febr. 7. 22:39
 1/7 anonim válasza:

ugyanitt akadtam meg én is:D

próbálj meg ne azon gondolkodni, hogy alfában vagy-e, mert úgy sokkal nehezebb

2013. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

bocsánat, a többi kérdés nem is néztem:

hátrányból indulsz, de nem lehetetlen így megtanulni

igen lehet, de ahhoz sok gyakorlás szükséges, például először valakivel megbeszéled előre, hogy ekkor fogsz neki küldeni valamilyen üzenetet. Ezt egészen addig gyakoroljátok, míg ténylegesen át nem megy az üzenet

sok sikert kíván egy kezdő agykontrollos:)

2013. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A leghatásosabban úgy tudsz alfába kerülni ha nem agyalsz rajta. :) Kezdd el gyakorolni, bízz abban,hogy jól csinálod. Ha esetleg nem lennél "tökéletesen alfában" (ami nincs is,mivel nincs éles határvonal az állapotok között), tapasztalattal úgyis rájössz és javulni fog a technikád.


Kellő alázattal, gyakorlással és kitartással tényleg hatalmas dolgokat lehet vele megtenni. Sajnos a többség egy idő abbahagyja a rendszeres gyakorlást.


Tanfolyamot mindenképp ajánlom. Szinte mindenki könyvből kezdi el tanulni, de tanfolyam után szoktak kezdődni az igazán nagy sikerélmények. Én rengeteg újat tanultam ott, csak utána mentek igazán a gyakorlatok. Ha rosszul állsz anyagilag, kezdd el könyvből (mi más választásod van?), de ajánlom,hogy kezdj el spórolni rá, mert nagyon megéri! Ha visszautazhatnék az időben és tanácsolhatnék valamit a 16 éves önmagamnak akkor ezt a tanfolyamot ajánlanám!

2013. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! :) Ment mindenkinek a zöld pacsi. Egyébként,ha betoppannék a magam 16 évével a tanfolyamra,nem néznének meg ? :D Vagy hogy van ez ?

De azt hiszem akkor is kezd kialakulni az elhatározás,hogy gyűjtöm a pénzt erre :)

2013. febr. 8. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is végeztem agykontrollt.Nem kell leellenőrizned,hogy alfában vagy-e,mert akkor nem lazultál el teljesen...Könyvből is lehet tanulni,bár hatásosabb a tanfolyam néhány technika miatt,amit lehet,hogy könyvből nem tudsz megtanulni,vagy másképp értelmezed.A gondolatátvitel,ahogy itt hívják: "titkos üzenetküldés",tényleg,elképesztően működik...Egyébként szoktak lenni olyan tanfolyamok,amik "leárazottak". Jó könyvet sajnos nem tudok ajánlani,mert én is tanfolyamon végeztem...


13/F :)

2013. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja,bocsi,a következő kérdésedre:

Van gyerek,és felnőtt tanfolyam is,te már a felnőttbe tartozol.Nem lenne belőle semmi,ha ilyen korban mennél. :)

2013. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézz kb. 20°-kal felfele csukott szemhéjad mögött, fekve, vagy törökülésben lazítsd el a végtagokat, és kezdj el lassan visszaszámolni (eleinte távolabbról, pl. 100-1-ig, vagy 50-1-ig), majd ha elértél nullára, a felső alfába kerülsz. Ekkor kezded el a meditációt úgy, ahogy szeretnéd (statikus: egy tárgyat elemzel a gondolatoddal, dinamikus: ugyanezt egy eseménnyel; ESP: megpróbálsz megérezni valamit más időben vagy térben; gyógyító; stb.. stb.)

Pl. elkezdesz arra gondolni, hogy mi volt ma a munkahelyen, ez is meditáció, csak ha alfában vagy, teljesen más színezete lesz a dolognak. Nem fogod k.rvaanyázni a főnököd, akkor kizökkennél a meditációból.

Ha végeztél (egy átlagos meditáció 5-30 perc), egyszerűen azt mondod magadnak, hogy szeretnél felébredni, és 1-től 3-ig számolsz, majd kinyitod a szemed. Ezzel a technikával megelőzheted a spontán kizökkenéseket.


Andrew

2013. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!