Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok! Nem szeretem...

Agykontrollosok! Nem szeretem a mateket, és őszintén nem is nagyon értem. Melyik technikát ajánlanátok, hogy változtathassak ezen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Korepetáció.
2012. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha a matekhoz nincs kitartásod azt hiszed ehhez, majd lesz? Vagy úgy gondolod, hogy agykontrollal semmi perc alatt matek professzor leszel?
2012. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

először keress egy jó tanárt aki hajlandó neked 10-szer, 20-szor is elmagyarázni azt amit nem értesz és gyakoroltat veled olyan feladatokat.

aztán menj haza és ismételgesd magadban az úton hogy "értem a matekot, a matek könnyű, ötös leszek matekból".

és képzeld is el hogy hibátlan a dogád és jó jegyeket kapsz.

aztán ha hazaértél, azonnal ülj le és csináld meg a feladatokat újra, meg ismételd át a szabályt.

aztán aludj egyet, és másnap is csináld meg ugyanazokat a feladatokat.

én így lettem bukásból 3-as

érettségim meg 4-es lett

de könnyebb volt hogy mindennap átnéztem + egy héten kétszer tanárhoz mentem és megcsináltam így és mindig pozitívan álltam hozzá

2012. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as válaszoló, teljesen jól leírtad!!!

Én mindent ugyanígy teszek az éltben, és jól alakulnak a dolgaim.

2012. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Ám a nyelvtant sem mint látom, technika kell? Tanulj ez a lehető legjobb tanács.
2012. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Agykontroll tanfolyamot végzetteket kérdeztem, és a tanulás nekem is eszembejutott.
2012. szept. 20. 18:48
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor először talán tanulni kéne...
2012. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ebe Endocott válasza:
25%
a tanulás tiszta hülyeség és időpocsékolás, csak ha nyomorult akarsz lenni, akkor tanulj. Sikeres emberek nem tanulásból azok. Agykontrollal jó felé kapisgálsz, használd még ügyesen a manipulációt és a meggyőzést, akkor fogod magad istennek hinni, joggal! a matek meg maradjon csak meg a tudósoknak
2012. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebe, te sík hülye vagy.
2012. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebe, miattad és a hozzád hasonlóak miatt tart itt ez az ország, és úgy en bloc az egész világ. Ja, bocs, te nem tudod, mi az az "en bloc", igaz? Mert nem tanultál nyelveket.
2012. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!