Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Összevesztem valakivel aki...

Összevesztem valakivel aki fontos nekem, csakis a jó dolgokra koncentrálok amik velünk történtek. Próbálom csak a pozitív oldalát látni az egésznek. A másik fél érzései is megfognak változni ha én ezt csinálom?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ne fojtsd el érzelmeidet, dolgozd fel rendesen a dolgot. Ajánlom a Megbocsátás Útja cd-t, vagy ha nincs kedved megvenni akkor a tanfolyam negyedik napján tanult megbocsátás meditációt. Ha sikerül magadat jobb passzba hoznod,rá is jó hatással leszel és így gördülékenyebb lesz a dolog! :)
2013. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2013. febr. 18. 20:49
 3/7 A kérdező kommentje:
és az mennyire gyakorol pozitív hatást a kapcsolatra ha írok egy köszönőlevelet neki, amiben felsorolom a jó dolgokat amik történtek velünk,?
2013. febr. 18. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb és célravezetőbb lenne megbeszélni vele.
2013. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Osztom a második véleményét.

A legcélravezetőbb mindig is az volt,hogy a felek egy vita után megbeszélik az eseményeket.

2013. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó, hogy a jó dolgokra koncentrálsz, de én is egyetértek az előttem szólókkal, fontos, hogy ezt érzékeltesd vele is. A levél pl. jó ötlet szerintem.
2013. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tanácsaim arra irányultak,hogyan hozd jobb állapotba magad - ezáltal jobb döntéseket tudsz hozni, jobban tudsz reagálni későbbi kommunikáció során. Ha hiszel egyfajta kapcsolatban ami nyugati tudománnyal nem éppen meghatározható (én hiszek!) - a fentiektől az ő érzelmi állapota és hozzáállása is változhat. Egy levél is tök jó,amit nem küldesz el. De ezek után a normális személyes, szemtől szembe kommunikáció alapvető, ezt nem lehet kikerülni! Ha ezt hatékonnyá akarod tenni,akkor az EMK könyveket ajánlom, de már én is kezdem úgy érezni magam mint könyvreklám. :D Mindenesetre beszélj vele!
2013. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!