Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tegyek, hogy pozitívan...

Mit tegyek, hogy pozitívan gondolkodjak, mikor annyira nehéz?

Figyelt kérdés

Elegem van.Minden napom szorongás, csak az éjszakákat várom, hogy pihenhessek.Szinte nincs nap, mikor ne érne valami csalódás, vagy rossz dolog.Végre átvészelek egy problémán és jön a másik.

Rengetek célom van, még csak 16 vagyok,de nem látom, hogyan érhetnék el akár egyet is.

Nincs akiben megbízhatok..

Múltkor eldöntöttem, erős leszek,megvigasztaltam magam erre jön valaki aki keresztbe tesz nekem és most megint itt vagyok.Nem akarok sírni, de úgy érzem már nagyon nehéz kibírni.


2013. febr. 21. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ami öröm ér, azt gondold át többször, éld át többször a fejedben este elalvás előtt, vagy bármikor a nap folyamán! Hogy újra és újra érezd azt az örömet, amit az esemény közben!

Én is nehezen bírom ki, egyeteértek Veled, hasonlónak látom a világot.

Én az aranykor kivirágzását várom már nagyon, semmi más enyhet nem tudok.

Meg szívesen beszélgetek Veled.:)

2013. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akinek a fókusza a problémákon van az nem is vesz észre mást.
2013. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jézus :) ***** válasza:

[link]


Voltál már boldog életedben? Milyen jó érzés volt ugye? Ez a boldogság is belőled jött, ugyanúgy mint minden szomorúság. Minden öröm, minden nevetés belőlünk jön. Nem veszik el. Hozd elő! Benned van a megoldás. Te vagy a kulcs a saját boldogságodhoz. Ajánlom a fentebb linkelt meditációs módszert ;).

2013. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olvass Anthony Robbinst - a könyveiben használható technikákat kapsz! Ne feledd - pozitív gondolkodás=megoldáscentrikus gondolkodás, találd ki,hogyan tehetnéd jobbá az életed és napról napra haladj a célod felé! Napi 1% fejlődésért 3-4 hónap múlva nagy hálás leszel magadnak, hogy a megoldások mellett döntöttél! Folyamatosan fejleszd magad, olvass sokat, Anthony Robbins, Dale Carnegie, Titok, agykontroll kiadványok, stb.
2013. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 16 éves! Az Újszövetséget olvastad már? Istenben megbízhatsz. Van pár jó olvasnivaló ezen a linken: www.jezusazut.hu
2013. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gungasam ***** válasza:

Nagyon sok embernek van "elege".Mindig azt kell SZEM ELÉ venned ami jó dolog van az életedben, ha az egy magától értetődő természetes dolognak tűnik akkor is fel kell fedezned és annak ÖRÜLNI kell,minden órában ,minden nap.Az egészséged ha megvan, a két lábad ha megvan, ha nem vagy elhízva, ha vannak szüleid, ha tudsz internetezni, ha van meleg étel naponta a számodra, ha tanulhatsz...Találd meg azokat a dolgokat amik NEKED vannak pedig mások tömegesen nélkülözik azokat és mennyi okod van örülni, és ez csak az ELEJE! Találj mást a környezetedben aki rászorul bármire amit Te nélkülözöl,vagy van Neked és adj!(barátság,kedvesség,figyelmesség vagy piszkos anyagiak..) Figyeld meg magadon mennyire fogsz tudni örülni a más örömének.

Az önsajnálat nagyon mély kút amiből a mások baja iránti részvét a kivezető létra.

2013. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hazudj, mint a többiek! :-)
2013. febr. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kolosi robert válasza:
Gungasam valaszat jo ha megfogadod!Azt teszem hozza,hogy nagyon fiatal vagy,es "irigylesre"adsz okot.En csak 40 evesen akartam valtozni,Te orias elonyben vagy!Minel kevesebb idot tartozkodj olyan emberek tarsasagaban akik negativ hatassal vannak rad,es forditva,fedezd fel az olyanokat akik pozitiv erot sugaroznak.A legfontosabb,hogy legyel elegedett sajat magaddal,ne hasonlitgasd ossze eredmeneidet,eredmenytelensegedet senki massal!Az onbecsulesre ra kell talalni,torekedni kell ra.Ha a kozvetlen kozeledben nem talalsz valakit akiben megbizhatsz,a tavolbol szivesen segitenek./udv.
2013. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló korszakom. Mindenkinek jópofiztam, tettem a szépet, mosolyogtam. A panasziamról senkinek nem beszéltem.

Aztán jött egy olyan ciklusom amikor egyik este pánikbetegség uralkodott el rajtam. Nem kaptam normálisan levegőt, teljesen szaporán vettem, ömlött a víz rólam, hemperegtem az ágyon, majd egy 5-10 perc múlva legalábbis nekem ennyinek tűnt jobban éreztem magam. Azután alvás közben rémálmok kísértek. Azóta töbször is volt hipperventilációm. Utálom.

Akkor olyan is volt hogy kész hiszti roham. Alapból teli volt a pohár és akkor már mindegy volt, hogy milyen pici apró dolog, de olyan ideges lettem, hogy csak zokogtam egy helyben folyamatosan.

A sírás alapjáraton képes nyugtatni, meg nekem az is hasznos volt, hogy kiírtam magamból a bajaimat, mert imádok írni, így bele kezdtem egy új könyvembe. Akkor emellett nagyon sokat foglalkoztam a papagájommal akkor. Segített.

Ha gondolod akkor nekem nyugodtan írhatsz levelet a bánatodról, vagy amitől rosszul érzed magad. Meghallgatlak és válaszolok is ha szeretnéd.


(Ezt a választ nemrég írtam le valakinek, de úgy gondolom ide is illik.)

2013. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kolosi robert válasza:
8/9 ismet jelentkezem.Van egy mondas:Melyre kell sulyedni,csak onnan lehet igazan elrugaszkodni!
2013. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!