Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem tudom irányítani...

Miért nem tudom irányítani álmaim?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de érdekelne valami a tudatos álmodással kapcsolatban. Sz'al van 1 gondom, próbálom elsajátítani, viszont nem sikerül. Igazából rájövök, hogy csak álmodom, de hiába akarom irányítani nem megy. Általában szédülök közben, és tegnapelőtt még furcsább volt az egész. Ugyanis, ahogy rájöttem, hogy az egész csak egy álom, elkezdett zsibbadni az agyam. Mi az oka annak, hogy nem tudom irányítani álmaim, és zsibbadt az agyam?

2013. febr. 28. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne feszülj rá, nekem se sikerült úgy, aztán egy nap amikor nem figyeltem olyan álomba volt részem mint azelőtt soha. hihetetlen volt... sose éltem még át ilyet azóta is csak 3-4 alkalom volt.
2013. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én se tudom.

Pl: Amikor álmomban harcolok nem tudok gyorsan kitérni és nagyon lassú vagyok ha üldöz egy kutya és felakarok ellen mászni egy fára vagy netán elakarok futni olyan mintha belaggolnék itt szoktak az álmok végetérni.

2013. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Attól álom az álom, hogy önálló életet él, de ennél kevésbé semmit sem tudsz irányítani :) Az álom ugyanis téged irányít, nem te őt. :)
2013. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nah de akk mégis hogyan sajátítsam el az egész tudatos álmot? Mi értelme van akk az egésznek? Mármint akk minek jövök rá, hogy álmodok, ha nem tudom irányítani? xD Nincs benne logika :D
2013. febr. 28. 22:26
 5/13 anonim ***** válasza:

Dede, pont ez!

Az álom az álom, a legbensőbb éned amihez csak te férsz hozzá, de mégsem. Te irányítod, de mégsem.

Van egy film, amiben álomban utaznak, és annak az álmában, és annak az álmában, egyre mélyebben. Az eredeti álom tart mondjuk 10 percig, ami benne van, az már rövidebb ideig tart, de mégsem, ugyanis az idő felgyorsult benne. Na ha még ebben is beleálmodsz, akkor az baromi gyors lesz, de amikor abban vagy, az ugyanolyannak tűnik mint a sima álom. Ez nem a mátrixszarság, hanem egy másik film, ahol képzelet segítségével épületeket építenek fel.

Csak nem ugrik be a címe. A végén egy hídról esnek le egy furgonnal, és a vízbecsapódáskor ébrednek fel, de ez az álomban úgy jelentkezik, hogy egy liftben földhözvágódnak.

Meg kéne nézned ezt a filmet.


De ha már itt tartunk, mégis miről szoktál álmodni? Írhatod privátban is.

2013. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Irányítható. Nekem csak párszor volt tudatos álmom, de egyértelművé vált számomra, hogy bármit irányíthatok. Egyszer egy álmomban találkoztam egy fekete oroszlánnal az utcán és befutottam az egyik udvarra, ahová próbált bejutni ő is és csak idő kérdése volt, hogy ez sikerüljön. Nos, én ekkor jöttem rá, hogy ez egy álom, az irányítás az én kezemben van, de mégsem tudom irányítani valamiért. Becsuktam a szemem és azt mondtam, hogy nincs itt az oroszlán és valóban eltűnt. Csukott szemmel mindig könnyebb irányítani, de ha végképp nem megy, akkor kezdj el pörögni, közben lazulj el és koncentrálj arra amit szeretnél, például egy helyre ahol lenni szeretnél. Remélem tudtam segíteni :)
2013. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de az nem igazi álom
2013. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Úgy látszik szerencsés embernek mondhatom magam... Valamiért amikor rájövök hogy csak egy álomban vagyok az adott tér az én játszóterem! Bármit megtehetek a repülés mondjuk lassabban szokott menni de amit imádok a magas épületekről való leugrás... Imádok zuhanni aztán lágyan földet érni, bármely kocsiba beülni hajlítani az anyagi világot... Szóval igen nem tudom hogy de ha rájövök hogy álom nincs előttem akadály :)
2013. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor még1x megkérdezném, senki nem tud valamit írni az álmok irányításával kapcsolatban?
2013. márc. 1. 20:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Na, megvan az a film amiről írtam. Nézd meg!

Inception, Leonardo DiCaprióval a köbön.

[link]


A magyar címe, asszem: Eredet.

2013. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!