Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem tudom irányítani...

Miért nem tudom irányítani álmaim?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de érdekelne valami a tudatos álmodással kapcsolatban. Sz'al van 1 gondom, próbálom elsajátítani, viszont nem sikerül. Igazából rájövök, hogy csak álmodom, de hiába akarom irányítani nem megy. Általában szédülök közben, és tegnapelőtt még furcsább volt az egész. Ugyanis, ahogy rájöttem, hogy az egész csak egy álom, elkezdett zsibbadni az agyam. Mi az oka annak, hogy nem tudom irányítani álmaim, és zsibbadt az agyam?

2013. febr. 28. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amit írsz, az egy kezdeti ledöbbenés, amin nem tudsz túllépni. Ha az ember rájön, hogy álmodik, az mindig egy hatalmas rájövés, és főleg kezdőknél sokkoló hatással bír. Ha rájössz, hogy álmodsz, próbálj meg nem befeszülni és ami a legfontosabb, nem gondolkozni. Ne kezdj el agyalni, hogy most mitévő legyél és végképp ne kezdj el olyanokon gondolkodni, hogy amit eddig tettél az álomban az mind értelmetlen volt. Próbálj meg lenyugodni. Először csak figyeld meg a környezetedet, ne akarj semmit sem csinálni. Csak nézz szét és nyugodj le.


A legelején még nagyon instabil az álom, ezen kell túllépned. Ha lenyugodtál, tied lesz a kontroll.

2013. márc. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hatlábú Farkas ***** válasza:

Tudatos almodassal kapcsolatbn tudok segiteni.

Irjal privatot a facebook omra.

2013. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Regebben visszatero almom volt hogy uldoz valami,tudtam h csak alom,amikor veget akartam vetni neki akk valami fajdalmat okoztam magamnak es egybol felebredtem.Most en sem tudom iranyitani
2013. szept. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!