Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Önhipnózist hogyan kell...

Önhipnózist hogyan kell végezni? Valaki saját beszámolót?

Figyelt kérdés
Valójában azt hiszem már csináltam önhipnózist, csak épp nem tudtam, hogy azt teszem. Viszont tudatosan még nem volt részem a gyakorlásában, és szeretném kipróbálni. Azt is szeretném tudni, hogy hány éves korig "képlékeny" az agy. :D Egy ilyen hipnózis alkalmával miket lehet elérni, és mennyire van hatása az emberre a hétköznapokban?
2013. márc. 1. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na én is feltettem ma egy ilyen kérdést!Ott azt válaszolták,hogy valójában mi csináljuk önmagunknak!Nem tudom hogy kell
2013. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért hívják önhipnózisnak! :D Azért jó lenne ha valaki tudná, hogyan kell... Én már tuti hogy csináltam, de tudatosan még nem hinném! Ja, mondjuk most az előbb lefeküdtem "relaxálni" és elképzeltem, hogy valaki mellettem van az ágyban, és beszélgettem vele, belenéztem a szemébe meg minden... De ez nem hiszem, hogy az... Viszont arra rájöttem, hogy ahhoz, hogy valakivel együtt lehessünk nem kell semmi más, csak a szívünk. Hiszen a szívünkben velünk van. :) Boldog vagyok.
2013. márc. 1. 22:54
 3/11 anonim válasza:

[link]

Ingyenes hanganyagok, és a többi

2013. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vannak, akik melyebb es kevesbe melyebb szintig vihetök hipnozisba, ez nem eletkortol, hanem egyentöl függ. Hipnozisban atirhatok tudatalatt melyen bevesödött dolgok, amik eber allapotban mar nem. Ha melyebb a hipnozis, akkor feltetelezem, hogy nagyobb a hatasa.


En nem ertem, konkretan mit ertessz önhipnozison, vagy mi a celod vele, mit akarsz vele elerni?

Lehet, hogy a Te ertelmezesedben az agykontrollos programozas egyfajta önhipnozis? Akkor az elsö kerdesedre a valasz: meditalni kell, ami az agykontroll tanfolyamon tanult modszerrel leegyszerüsithetö, es ezutan olyan mondatokat "bejuttatni az agyadba", pl. elöre felvett felvetelröl, amit szeretnel magadban "atirni". Pozitiv szavakkal megfogalmazva, negativat kihagyva.

2013. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Muszáj hanganyag hozzá? De nem erre lennék kíváncsi, hanem vlaki a saját szaival meséljen, magyarázza el, meg minden. :)


Ja, és az előzőhöz még hozzátenném, hogy ez számomra egy zseniűlisan fantasztikus élmény. De csak azért mert olyan intenzíven megélem... lehet csak sima álmodozás, de olyan intenzív mintha való lenne, (miközben tudom hogy megsem az). olyan kb mint a tudatos álmodás, csak ennél ébren vagyok. :)

2013. márc. 1. 23:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy értem,hogy nekem azt írták,hogy tulajdonképpen akkor is mi hipnotizáljuk magunkat,amikor hipnotizőr utasít,stb.Most még kínai nekem!Majd utánanézek,köszi
2013. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A végét hogy érted?Hogy valójában nem vagy együtt valakivel,de a szivedben ott van?
2013. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De mit éreztél,mit láttál?
2013. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

na, lehet hogy kicsit megkavartalak, nem volt szándékos. Ez amiről az előbb írtam nem az önhipnózishoz kapcsolódik, az önhipnózist én se tudom egyelőre bekategorizálni. :) Csak úgy leírtam ezt mellékesen, mert egy nagyon szuper dolog...


Na, de ami kérdeztél, arra válaszolok. "Mert a szívemben velem van". Ez azt jelenti, hogy nem kell erőfeszítéseket tennem ahhoz, hogy együtt lehessek vele, mert ha már a szívemben a szeretetem által helyet foglal, akkor elég csak akarnom, és máris együtt lehetek vele bárhol, bármikor. :) Remélem érthető...

És ez olyan lesz, mint a valóságban, akár az ujjamat belenyomhatom a bőrébe (az elképzelt embernek), érezhetem a bőre melegét, stb szóval bármit megtehetek vele.

2013. márc. 1. 23:16
 10/11 A kérdező kommentje:

4-es, nem tudom, mondom nem tudom bekategorizálni pontosan, ezért is tettem fel a kérdést...

Én nem gondoltam agykontrollal (mármint a tipikus Titok izével) kapcsolatos dologra, nem tudom igazság szerint mire gondoltam na, kicsit összeszedetlen vagyok már! :D csak jó lenne egyszer megélni, úgy hogy lefekszem, és tudatosan felkészülök arra, hogy most (ön)hipnózison fogok átesni... Ez lehet akár annyi, hogy a múltamba mehetnék vissza, de ha erre van képesség, akkor a tudatomat/tudatalattimat is alakíthatnám (akár). ja, most jönni fognak néhányan, de még a hamis emlékek képzésére is gondoltam ez kapcsán, vagy arra, hogy egy emléket más szemszögből éljek meg, ilyenek...

de lehet, hogy ez a képzelet-dolog amiről meséltem is önhipnózis, ha az akkor valaki majd úgyis megmondja. :)

2013. márc. 1. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!