Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Öröklött hajhullásban szenvede...

Öröklött hajhullásban szenvedek. Agykontrollal növeszthetők új hajszálak akkor is, ha a probléma genetikai eredetű? Módszerek? Tapasztalatok? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 03:29
 1/6 anonim válasza:
100%

Agykontrollal elvileg minden befolysolható. Hinni kell benne és napi rendszerességgel csinálni hónapokon át.

Nekem nem volt kitartásom hozzá és az igazat megvallva valamiért hinni sem tudtam benne, így nálam nem vált be. Anyukám viszont gyogyszeres kezelés mellett agykontroll segítségével gyógyult ki a méhnyakrákból, még 20 évvel ezelott és azóta is egészséges. Egy próbát biztosan nálad is megér.

2013. márc. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Elme tükre http://www.youtube.com/watch?v=AtMzIQzN6h8

4:08

Emile Coue megerősítő mondat "Csodálatos ember vagyok, higgadtan mérlegelem életem eseményeit."

Dahlke a hajról:

"Szimbolikus jelentés:

szabadság (hippimozgalom)

[...]

Feladat, témakör:

erő és csillogás visszatükrözése; szabadságvágy, hatalom,méltóság és erő; igények támasztása, a szépség demonstrálása; antennák a külsőérzékeléshez."

2013. márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Hitet a saját tapasztalatok, mások tapasztalatai (ezért érdemes agykontrollos sikertörténetes könyveket olvasni), illetve a képzelet formálja. Szóval ha hónapokon át programozok valamit, akkor az a hitemet is kovácsolja. Persze nem árt ha már a kezdeteknél is van hitem és mindhárom forrásból merítek.


Gyógyultak már ki az emberek sokkal durvább dolgokból is agykontroll segítségével, szerintem ez gyerekjáték lesz. :) Pár hónap és látványos sikered lesz! Sima elmetükre technika megfelel,ahogy az első válaszoló is írta. A kép legyen minél színesebb, kreatívabb, ötletesebb, kedvesebb. Pl: állsz a tengerparton és a nap erejétől mint tavasszal a virágok,előbukkannak az új hajszálak és kinőnek. De inkább rád bízom, milyen vizualizációval játszol. Sok sikert! :)

2013. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt programozd be, hogy a hajszálaid élettartalma megnövekszik, és a hajhagymák egyre erősebbek.
2013. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2013. márc. 12. 14:04
 6/6 anonim válasza:
Ird meg, ha lett valami eredménye! Sok sikert!
2013. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!