Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az élet milyen területein...

Az élet milyen területein javíthatok agykontrollal, illetve végezte e már el valaki az Ultra tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Pl az életemnek több területén szeretnék változtatni, azt hiszem bizonyos tekintetben agykontroll nélkül is elég erős az elmém( egyik napról a másikra tettem le a cigit magam sem tudom hogy, főleg h életem leg feszültségekkel telibb időszaka volt), ám szeretném tudni, hogy pl egészségügyi téren illetve olyan téren, hogy jobban lelkesedjek bizonyos dolgok iránt és az apátiámat váltsa fel az amilyen korábban voltam, tehát az az életvidám fickó, tehát mennyire lehet ezeket megvalósítani...

Másik dolog, hogy az Ultra tanfolyam miben más??? szinte már képesek lehetünk vele az érzéken túli érzékelésre, illetve az Univerzumból is nyerhetünk válaszokat akár??


2013. febr. 9. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Az agykontroll alaptanf.-ot elvégeztem még '95 jan.-ban. Nem sokat jelentett,bár a lazítást ma is használom és ez jó. Csak azért írok,mert gondolom fiatal vagy,s hogy sok és sok féle idea,eszme,tanitás van az ember magahordozásáról,a jobb élet kimunkálásáról,és ez csábító,épp ezért alkalmas az emberek megtévesztésére is. És lesben áll az ördög,súgja a jó dumás lelketlennek: "itt a lehetőség a pénzszerzésre"

Merem állítani egy sem adja meg azt amit igér. Vigyázz mibe lépsz bele,mihez kezdesz hozzá. Nem elijeszteni akarlak,de melegen ajánlok valamit: A LIFE NETWORK (lájf netvork) TV-ben 20:00 - 22:00 között Rejtélyes igazságok címmel H- P-ig láthatsz érdekfeszítő,döbbenetes dolgokat. Szóval: "gondold meg (s úgy) és igyál

Vagyis gondold meg hova lépsz.

2013. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja a Star Trek-es fickóval az a sorozat,régebben néztem, de ezzel nem igazán értem mit akarsz tudtomra adni?? Hogy vannak rejtélyes dolgok, magasabb erők??? Ezt már eddig is tudtam, vagy legalábbis sejtettem... 95 meg ugye most 2013 között van 18 év, na azért ennyi idő alatt fejleszthettek annyit a technikán, akarom mondani finomíthattak annyit, hogy már valóban tisztult annyira, hogy akár igen extrém dolgokra is képesek legyünk, azért a mai emberek elméjét annyi-féle fajta inger, behatás éri, hogy másképp kezel alapvetően egy ilyen dolgot mint akkoriban ezáltal jóval befogadóbbá válik az elméje ilyen dolgok iránt.
2013. febr. 9. 21:16
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
esettanulmanyok.hu oldalon rengeteg sikerélményt találsz. ezen az oldalon viszont sok babonás hittérítő vagy nem is tudom kik terjesztenek félelemkeltő álhíreket az agykontrollról,velük ne törődj. Nekem nagyon bevált!
2013. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom hogy kerül ide Star trek. Én csak a múlt pénteki dást láttam. abban nem volt.

Sátánról,jó ha tudod: az első neve volt Fényes csillag. Ez nagy tudásra ,utal,tehát bárkit képes megmajmolni mégha a tudományok doktora is. Lelkem nyugodt. Én szóltam.

2013. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jajj mondhattad volna hogy elvakult keresztény vagy, csak nektek valami démoni dolog a saját elmétek...
2013. febr. 10. 09:43
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

"Jaj mondhattad volna,hogy elvakult keresztény vagy,csak nektek valami démoni dolog a saját elmétek..."

Hogy ki az elvakult arról még beszélhetnénk,mivel észre se vetted,hogy alvégeztem az agykontroll tanfolyamot. Aztán: Nyilatkozol arról amiről azt se tudod mi az.

Azok a dolgok amiket mostanában előszeretettel bányásznak elő,a messzi messzi múltban gyökereznek ezért lehet előbányászni. A nagy baj az,hogy nagyobb jelentőséget tulajdonítanak neki mint amekkora erővel,hatással bír.

A visszajelzésed után felölem mostmár mehetsz a vaksötét éjszakában bekötött szemmel. Hanem ha szakadékba esel ne vádolj senkit,mondván nekem senki nem szólt, senki

Nem baj ha nekem nem hiszel,kérdezz meg orvosokat az Istenbe vetett hit gyógyítóerejéről.Többször is mondják: nem én gyógyítottam meg,hanem a hite.

Csak ne olynt kérdezz akinek még zsibbadt a segge az egyetem sámlijától.

2013. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az agykontroll nem tudom miért zárja ki Istent, én úgy tudom, hogy jelentős szerepet játszik benne az isten-i tudat elismerése. Másrészt most függetlenül attól, hogy egy páciens pl. Istennek, angyaloknak, avagy a saját elméjének tulajdonítja a gyógyulást, a gyógyulás az gyógyulás, egy sötét, negatív erő miért gyógyítana minket, azt tudom valamennyire, hogy az agykontroll technika a pozitív gondolatokon, életszemléleten alapul, akkor bbe mi a rossz??

Igen elvégezted anno, gondolom akkor még nem tértél meg vagy nem volt semelyik egyház részéről sem olyan negatív fogadtatása az agykontrollnak mivel akkoriban nem ez foglalkoztatta az egyházakat, hanem hogy minél több juhot csábítsanak vissza a szocializmus után. Valamint ekkora marketingje sem volt.

Mennyivel nemesebb pl amikor egy magát karizmatikusnak nevezett pásztor kézrátét után rángatózásra kényszeríti az egyéneket, mondván, hogy a "Szent Szellem" töltötte be őket, mert az ilyen kabaréktól rosszul vagyok.

Így hát továbbra is vallom, és köszönöm nem kérek az ilyen felületes, mindenben Sátánt látó kommentelőkből, ugyanis a befelé fordulás igenis szükséges ebbe a mai felületes és felszínes világban..

Azt vallom tehát, hogy mielőtt Istent megismernéd, a legfontosabb, hogy ismerd meg önmagad!

2013. febr. 10. 13:59
 8/14 anonim válasza:
az agykontroll hülyeség
2013. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Istennek szerencsére semmi köze az agykontrollhoz. Ám sok agykontrollos azt hiszi magáról ő Jézus. Hogy ő az aki összeköti a földet Istennel. Én hiszek Istenben, az agykontrollt pedig az Egyház is ellenzi.
2013. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát óriási bajban vagyok,mert sok"kérdésre" kéne válaszolnom Már'54-ben konfirmáltam. Az...kontrollt'95-ben végeztem.

Már a görögök tanították:Ismerd meg magadat = gnóti szeaton. Nem tudok olyan vallást amely ezt tíltaná. Végül hadd eklítsek meg egy nőt aki szeánszokra járt,s ma már nem mer sötét szobában aludni,csak villanyégő világánál.És még valamit: a komcsi idöszakban sokat támadták az egyházakat okkal,ok nélkül.ezért került a köztudatba az egyházellenesség.

Nem kell mindenkinek mindent elhinni. Vannak rossz emberek is.

2013. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!