Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álom miért van ez?

Tudatos álom miért van ez?

Figyelt kérdés

A nappaliban voltam és rájöttem, hogy álmodok. Ezután azt mondtam, hogy bejön a szobába XY. Semmi. Gondoltam legyen egy "könnyebb". Arra gondoltam, hogy kiveszek egy aranyérmét a zsebemből. Semmi.

Máskor, mikor rájöttem,hogy álmodok, nem foglalkoztam vele, valamiért nem érdekelt (pl.: Futottam, rájöttem, hogy álmodok, és folytattam tovább)



2013. márc. 12. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem, te is abban a cipőben jársz mint én :)

Mármint tudod, hogy álmodsz, de nem tudod irányítani.

De még inkább örülj ennek a szitunak, mert én 2x voltam úgy, hogy közben szédültem.

Amúgy ha sikerülne valahogyan irányítani álmaid, akkor jól jönne a tipp :D

Különben van 1 tippem(amit én nem szoktam végezni, de másnak bejön), a neve valóságteszt (Google a barátod, mert én úgy nem tudnám elmagyarázni).


Sok sikert! Remélem, hogy valamilyen szinten tudtam segíteni Neked (:

2013. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát hogy miért van, azt nem tudom... nekem is szokott ilyen lenni amikor minden tisztára olyan, mint a valóságban, de valamiért mégis tudom hogy álmodom. Ilyenkor azt csinálok amit akarok meg tök jól érzem magam csak az a baj hogy utána hamar felébredek...:)
2013. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem fordítva van.amikor pl a suliban vagyok órá hirtelen "nem vagyok magamnál" és azt hiszem állmodok.akkor nem tom irányítani magam és hülyeségeket teszek:D
2013. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Azért nem megy, mert az egy dolog, hogy tudod, hogy álmodsz, de az már egy más dolog, hogy irányítsad is.

Ez olyan mint az agykontroll. Tudod, (ha még nem akkor most tudd) hogy lehetséges "telepátiával" üzenni az agykontroll segítségével, de más dolog rákoncentrálni és valóban megcsinálni.

Ugyan így működik az álom is. Ahhoz, hogy irányítani tudd, ahhoz egy bizonyos szintű agykontroll kell, kvázi hatalom az érzéseid és gondolataid felett.


Vannak technikák arra, hogy irányítsd az álmodat, de a többségük veszélyes, szóval nem ajánlom a gyakorlását, mert alvászavart idézhet elő...

De nekem van egy saját, biztonságos módszerem, hogyan tudod növelni a tudatosságodat, amit az álmodás alatt akár fel is használhatsz.


Ébren kell gyakorolni. (vagy amikor azt hiszed, h ébren vagy :P )

1. Figyelj oda a gondolataidra.

2. Ne hagyd, hogy kontrollálatlanok legyenek az érzelmeid.

3. Legyen önbizalmad és ne érezz félelmet. Érezd midig azt, hogy hatalmad van a tested és az elméd felett és a körülötted lévő dolgok felett egyaránt!


Ha ezek mennek ébrenlétben, akkor valószínűleg, nem lesz gond az álmokkal sem.


Ui.: Van egy olyan effektus, amit úgy neveznek, h lidércnyomás.

Ez annyi, h alvásból hirtelen felébred az agy, de a test még bénult állapotban van, te hát olyan mintha, egy démon, vagy mi, ülne az alvó emberen és nem hagyja mozogni.

Ez a hülye elnevezés csak azért létezik, h "lidércnyomás", mert amikor a tudatlan nyárspolgár kinyitja a szemét és azt tapasztalja, h totálisan megvan bénulva, egyből a legrosszabbra gondol és saját magának álmodja oda azt a "lidércet". Ha uralod a tudatod, akkor nem álmodhatsz rosszat. Másképp fogalmazva, az álmok, mindig a személyiségedre reflektálnak. Ha zavart vagy és csak a rosszra gondolsz, akkor az álmaidat is lidércesek lesznek, de ha kiegyensúlyozott és tudatos vagy, akkor rájössz, hogy Te magad álmodod az álmaidat és nem csak vendégszereplő vagy :)

2013. márc. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 13. 07:21
 6/6 Szcsabika21 válasza:
Nem kell túlbonyolítani! Ha nem tudod, hogy álmodsz-e vagy sem, akkor a legegyszerűbb megoldás az, hogy elkezdesz olvasni valamit. Álmodban nem tudsz olvasni. Ilyen egyszerű.
2014. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!