Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tanuláshoz szeretném használni...

Tanuláshoz szeretném használni az agykontrollt, van tippetek hogyan?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom mi igazából az agykontroll, nemrég hallottam róla, hogy sokan agykontroll segítségével tanulnak. Én is szeretném kipróbálni, de nem tudom, hogy fogjak hozzá, vagy mit is kéne csinálnom?

2013. márc. 17. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

SEHOGY. Tanulj meg odafigyelni arra bármit végzel és az épp elég a tanuláshoz is!! Ne machinálj a tudatoddal, főleg ne egy ilyen süket Amerikából behozott halandzsával!!

32.f. Tudat, tanulás, memoria, érzékszerveink.

31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...



Ird be a keresőbe ezt a két fejezet közül az egyiket. Ez a gondolataidat segiti érzékelni és azzal megtanulhatsz jobban egyetlen dologra koncentráltan figyelni.

2013. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
8%

Az agykontroll nem süket duma, hanem inkább egy kóklerség.


Igazából azt magyarázzák el, amit minden ember tud, használni az agyat. De ha agykontrollal akarsz tanulni, akkor az azt jelenti, arra fordítod a tudatod, hogy tanulásra koncentrálsz.


Ennyi.

2013. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Domján László -Hatékony tanulás mesterfogásai. Fenn van neten is.
2013. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem menj el tanfolyamra, vagy vegyél kazettát,könyvet CD-t, mondjuk, ha fent van a neten érdemesebb azt használni. Beválik, ha hiszel benne, ne foglalkozz másokkal!
2013. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem Domján találta ki mint orvos-- Ő csupán hazajött amerikásból, felkapta ezt a süket Sylva módszert és ma üzletet csinált belőle "saját magának"


Én sokkal hamarabb ismertem, mint ez a ki ne írjam... pénzsóvár-- és ki is próbáltam többször is de inkább veszélyes a legtöbb gyakorlata. Ami jó egy tanfolyamban hogy valamire talán időt szakítunk, lelassítunk ebben a rohanó életben, a tanulásra épp kíváncsiságból... hátha használt az agykontról tanfolyam....és odafigyelünk a tanulásunkra hogy miképp mennyi idő alatt jegyeztük meg a leckét-- miközben észre se veszitek, hogy saját magatoktól tanultatok minden Sylva halandzsa nélkül!!

2013. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!