Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gondolatilag be lehet vonzani...

Gondolatilag be lehet vonzani azt, hogy egy általunk kedvelt személy, elkezdjem minket jobban kedvelni?

Figyelt kérdés
Ha gondolatban sugallom a másik nem felé azt, hogy én más értelemben kedvelem őt, akkor vajon ezt ő megérzi? Lehet-e így megszerettetni magunkat?

2013. márc. 18. 16:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Mások szabad akaratát nem tudod befolyásolni, de ha pozitív dolgokat sugárzol felé, és vevő rá, akkor ezt érezni fogja.
2013. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 x) ***** válasza:
82%
Manapság már nem divat bevallani amit érzünk? Sokkal egyszerűbb, mint 2 évig "varázsolgatni" meg szerelmi kötéseket csinálni. Ha tetszik hívd el valahová aztán meglátjuk. Ismerd meg jobban, mert lehet hogy igazából nem is illik hozzád. Amúgy meg ha tetszel valakinek azt úgy is megérzed. Ha szeretsz valakit azt úgy sem tudod eltitkolni, mindenki látja rajtad, még "Ő" is.
2013. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
87%
Ha pozitív vagy, pozitív dolgok történnek veled!
2013. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Persze ez jogos, ha pozitív az ember, akkor olyan dolgok történnek vele. :) Erre törekedni is kell.
2013. márc. 18. 18:41
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
találkozásokat,beszélgetéseket tudsz bevonzani,elképzelheted azt hogy ezek jól sikerülnek,nem hiszem hogy ebben bármi rossz lenne,elvégre a társaságod miatt érzi jól magát és mert tényleg azt akarod,nem hiszem hogy ezzel korlátoznád az szabad akaratot
2013. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült. Igaz,hogy végül nem voltunk sokáig együtt, de annyit álmodoztam róla,annyira bele tudtam élni magam,hogy felfigyelt rám és összejöttünk. Igaz,hogy mi nagyon sokáig nagyon jó barátok is voltunk...viszont más szabad akaratát nem szabad befolyásolni tényleg... inkább vonzz be egy olyan személyt,akit elképzeltél magadnak!
2013. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen, de nála nem nagyon tudok elképzelni jobbat. És nyílván én sem akarom a szabad akaratát befolyásolni.
2013. márc. 22. 10:46
 8/28 anonim válasza:
100%

Őőő a szubjektív üzenetküldésre gondolsz ebben a kérdésben?

Én mostanában "dolgozom" egy olyasmi ügyön mint a tiéd:). Nekem is mindenki ezzel jött, hogy nem szabad befolyásolni az akaratát... Nem is akarom! Csak felhívom a figyelmét, stb., a döntés úgyis az övé.

2013. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
A nézés csodákra képes - [link]
2013. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Shaddark ***** válasza:

Amit adsz mindig azt kapod vissza is.

ehhez nem kell semmilyen energia vagy vonzás törvény, ez így működik.

Persze egy emberre mindig saját maga is hat, aki utálja magát azzal ha kedves leszel sem lessz veled az mert saját maga felé sugározza a rosszat.

De még annál is hat valamennyire, de ha nem kedvel meg akkor azért jársz jól, mert úgyse éreznéd jól magad vele ezek alapján.

2013. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!