Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges az, hoyg megjelenje...

Lehetséges az, hoyg megjelenjek egy személy álmában és elmondjam neki amiket élőben nem merek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki foglalkozik velem, de nem eleget, és szeretném tudtára adni, hogy igazán kedvelem, és már próbáltam, gesztusokkal stb, de úgylátszik nem nagyon van eredménye... + soha nem tudunk normálisan beszélni, 1 suliba járunk, de ha találkozunk, teljesen leblokkolok, zavarban vagyok, és csak hülyeségeket beszélek. szerintem egy tök unalmas embernek tart. pedig szeretnék neki fontos dolgokat mondani.

már annyi is elég lenne, ha az álmában annyira megjelennék hogy arra sarkalljam hogy komolyan akarjon beszélni velem.

.................lehetséges?


2013. márc. 4. 19:14
 1/9 anonim válasza:

szedd össze a bátorságod!figy. volt egy oszt. társam aki tetszett nekem de amikor vele beszéltem felfigyeltem rá hogy fura a hangom( nem olyan volt mint szokott lenni) és megszoktam hogy a közelében vagyok és már nem olyan a hangom :)

összszdtem a bátorságom és normálisan tudtam vele dumizni.

ha tartasz tőle hogy kinevet ha elmondod neki hogy tetszik neked monn meg a szemébe hogy szeretném ha többet lennénk együtt

Good lucky :)(Sok szerencsét)

2013. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Más álmába nem mászhatsz be, így nem.


Vedd a bátorságot és beszélj vele élőben.

2013. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az álom tulajdonképpen az a folyamat,amikor az agyad feldolgozza a veled átélt eseményeket,tehát elég valószínűtlen,hogy te,mint tudatos cselekvő,részt vegyél az álmában(álmodhat veled,de akkor te is csak az agya "kivetülése" leszel,nem szólhatsz bele a dologba).

Neked sokkal inkább önbizalomra van szükséged,szóval szedd össze magad és beszélj vele.

2013. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. válaszoló:

Nem kekeckedésből,de a lucky az szerencsés.

A sok szerencsét az good luck.

2013. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mersz vele beszélni, miért nem írsz neki?Azért (is) vannak a közösségi oldalak, nem?Egyébként egy valamire való fiút nem kell noszogatni, hogy tudtára adja a lánynak, ha tetszik neki,szóval nem akarlak elkeseríteni, de szerintem kár vele bajlódnod.

Százszor egyszerűbb lenne beszélned vele, mint az álmába belemászni.Más álmába belemászni, nagyon nehéz, majdhogynem lehetetlen.És még ha sikerülne is, akkor sem érnél el ezzel semmit, hiába mondanád el, amit akarsz, lehet hogy mire felébredne, elfelejtené, vagy csak szimpla álomként könyvelné el,bárhogy is legyen, akkor is a saját akarata dominálna.

Olyan létezik, hogy közös álom(mikor két ember egy időben ugyanazt a történetet álmodja, ugyanazokkal a szereplőkkel, vagy megegyező helyszínnel)de ez spontán dolog, nem lehet megszervezni és szintén nagyon ritka.

Azonban vannak agykontrollos technikák, amik esetleg segíthetnének neked, hatni a barátodra, bár a saját akaratával így is számolnod kell.Tehát szerintem agykontroll témakörben is érdemes lenne érdeklődnöd, én abban kevésbé vagyok jártas.

2013. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű megoldás, írj neki egy levelet! Fogsz egy darab papírt, tollat/ceruzát, leírod mit érzel, majd várod a választ.

Miért kell egyből különleges hókuszpókusz? :D

2013. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Lehetséges, de nehezen tudná elhinni az ellenkezőjét annak, hogy ami álmaiban történik az mind csak a saját képzeletének szüleménye. És ekkor miért szolgálna több eredménnyel, mint a látható, fizikailag körülhatárolható gesztusaid? Az előbbi még kevésbé lenne egyértelmű. Ráadásul könnyen el is felejtheti azt az álmot.

Különféle agykontroll technikák.. Nem tudom mennyire etikus másokon alkalmazni őket, főleg ha nem rendelkezel elég tapasztalattal hozzá, hogy biztosan tudd, hogy mit teszel.. lehet, hogy végül csak összezavarnád szegényt.

A legegyszerűbb módja, ha élőben nem mered, valóban az, hogy írsz neki. Ma már teljesen természetes az interneten keresztül is, de levél is lehet, az mégis csak személyesebb.

2013. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha legközelebb, mikor van alkalmad beszélni vele, kedves mosollyal megkérdeznéd:"Lennél a barátom?"(Lehet egy ilyen kedves kérdésnek ellenállni?)....Bár valószínű, ő is leblokkolna és egy egyszerű választ sem tudna kinyögni.Az is lehet, hogy nemet mond, és akkor mi van?Mosolyogva vállat vonsz és mész tovább.

Én anno boldogult tinikoromban csináltam párszor ilyet, ugyanis vannak fiúk, akik az istennek sem képesek rávenni magukat a kezdeményezésre és ilyenkor illik-e vagy sem, muszáj a lánynak lépni, ha akar valamit!Amúgy is jobban vonzottak a visszahúzódóbb fiúk.Volt, akinél bevált a kezdeményezésem, volt, akinél nem.Nyugi, nem sok olyan tahó fiú létezik, aki ilyen esetben elküldi a lányt melegebb éghajlatra, aki ilyesmire képes lenne, annak amúgy is látszik eleve az egész stílusán, hogy jobb nagyívben elkerülni.Szóval szerintem nincs félni valód.

2013. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. márc. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!