Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Még visszarázódhatok az...

Még visszarázódhatok az agykontrollba?

Figyelt kérdés
Már másfél éve elvégeztem a gyerek agykontroll tanfolyamot (16) és utána kb. fél évig rendszeresen naponta félórákat meditáltam és odáig eljutottam hogy végén álmaimat is tudtam kontrollálni. Aztán abbahagytam, már nem is emlékszem miért, és minden mintha el lenne felejtve nem tudom az álmomat irányítani, amikor lemegyek nem azt a nyugodtságot érzem mint eddig hanem ürességet. de ha megint elkezdem becsületesen a meditálást, eljuthatok újra odáig?

2013. márc. 20. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
el
2013. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Persze, csak gyakorolj, vissza fogsz rázódni.
2013. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, persze,hogy el tudsz csak légy kitartó. Esetleg egy ismétlő tanfolyam adna egy kis lendületet, de nélküle is menni fog!
2013. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, ismétlő tanfolyam! Gazdagítsd csak a pénzéhes "mestereket". Aztán ne csodálkozz, ha a diliházban kötsz ki.

Agykontroll, mi? Inkább önerőből tanulj. Különbem is minek irányítani az álmokat?Ezt a hülyeséget!

2013. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első három válaszolónak köszönöm a segítséget!

Az utolsónak pedig üzenem, hogy lehetsz szkeptikus, de az nem azt jelenti hogy le kell oltani mindenkit aki hisz abban - és megtapasztalt olyat - amiben/amit te nem.

Köszönöm.

2013. márc. 22. 12:57
 6/7 anonim válasza:
Nálam is ez volt nagyjából, nyáron elkezdtem, pár hétig csináltam, azután újra kezdtem most és most már nehezen tudok alfába is lemenni és nem olyan jó érzés mint akkor.
2013. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor neked is kitartás, hátha megint összejön mindkettőnknek :)
2013. márc. 25. 13:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!