Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan változtathatnám meg a...

Hogyan változtathatnám meg a kisugárzásom? Hogyan vonzhatnám magamhoz az embereket?

Figyelt kérdés

Egy ideje magányos vagyok és nincsenek barátaim...Jól tudom,hogy azért,mert "gyenge" a kisugárzásom,erőtlen vagyok...

Volt olyan időszakom amikor is erőteljes volt a kisugárzásom,feldobott voltam,tele voltam érzelmekkel és csakúgy vonzottam magamhoz az embereket.Kb.2 perc alatt sikerült össze barátkoznom valakivel,az emberek észre vettek az utcán éreztem,h volt "erőm".Aztán volt egy több hónapos érzelem mentes állapotom amikor is nem voltam képes kötődni senkihez,nem voltak érzéseim... :S Olyan mintha ellenék zárva az embereketől és egy más világban élnék.Szívfacsaró magyányos érzésem van sokszor...


Tudnátok bármiféle tanácsot adni,hogyan változtassam meg a kisugárzásom,hogy kijöjjek ebből az állapotból?


Ezer hála! :)



2013. márc. 22. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
mágnes
2013. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

"Jól tudom,hogy azért,mert "gyenge" a kisugárzásom,erőtlen vagyok..."

Untig ismételgetheted magadnak, igazzá nem fog válni. Idővel persze mégis ez lesz a privát valóságod. De igazzá nem válik.


Az igazság egyszerűbb, mint gondolnád. A feldobott emberek feldobják a legtöbb embert, kedélyes bájcsevelyek alakulnak ki, elhangzanak lényegtelen dolgok, hangzatos frázisok, kedves interakció, egymást éri az agyropogtató szellemeskedés, szárnyait bontogatja a kezdődő vonzalom... Lehet csakis ilyen kapcsolatok közt élni, ahogy lehet szeretni a zacskós levest is.


A mostani, szenvtelen állapotod egy sarkig tárt kapu a tartalmasabb kapcsolatok felé. Módod nyílt világosan látni, ki valóban ember, nem csak megjelenésében.


Ha mégis a "kisugárzásodon" akarsz igazítani, akkor az önismeret útja az egyetlen, ami kicsit nagyobb "belső hatalommal" lát el. Mármint önkontrollszerűségekkel, tisztába téve önmagaddal kapcsolatos dolgaidat, jószerével feleszmélve korábbi, szerepekkel terhelt történeteidből, és alkotó, proaktív, emellett elfogadó, megértő valakivé válnod (hadd mondjam el: visszaváltoznod azzá, akinek születtél), öncélú kényszerektől mentesen főszereplővé és elsődleges erővé téve magadat a saját életutadat taposva...

2013. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző válasz jó, ugyanazt mondom más szavakkal: Változtasd meg a gondolataidat. A gondolatok tőled függenek. Hatalmadban áll azt gondolni, amit akarsz. Találj ki magadról egy nagyon jó önképet, és gondold azt, hogy te az vagy, és tegyél is úgy, mintha az lennél. egyszercsak azon veszed észre magad, hogy tényleg az vagy. Sokat segíthet a külső megjelenésednek az átigzaítása is valami színes, laza, barátságos irányba.
2013. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Én is ugyanazt tudnám mondani, mint a 2. és 3. válaszoló. A lényegi változást első sorban magadban kell eldöntened. És ne a negatívumokra koncentrálj, könnyű bevonzani az életbe a rosszat, ha csak arra gondolsz. Lásd meg a sötét szobában is a beszűrődő napfényt. :) Ha sok zárt ajtóval találkozol, ne csüggedj, tudd, hogy valahol valamelyik nyitva van, és céltudatosan azt keresd. :)
2013. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dale Carnegie könyvei. Én sokszor elolvastam őket,minden alkalommal tanulok belőlük valami újat.
2013. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Vannak, akik szeretnek panaszkodni, azt gondolják, hogy így majd az emberek sajnálják őket, és ez pótolhatja a szeretetet. De nem! A panaszkodás riasztó, a sajnálás csak csak még mélyebbre süllyeszt, de ha nem őszinte, akkor csak becsapás. Az sem jó módszer, hogy a szenvedéseink ábrázolásával hősöknek mutatjuk magunkat. Semmi jó nem származik ebből se, ettől lehet, hogy hős leszel, de sem irigyelni sem szeretni nem fognak. Csak nézd pozitívan az életet, ha bajban vagy, küzdjél és bízva bízzál, ha meg van min akkor nevess, és határozd el, hogy nem lehetsz más, csak boldog. mondd ezt: NEM LEHETEK MÁS, CSAK BOLDOG. Ha ezt fogod sugározni, az jó lesz, mindenki akar majd a boldogságod fényében fürödni, és majd jönnek rád, mint a madárkák az etetőre télen.
2013. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!