Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtathatnám meg a...

Hogyan változtathatnám meg a "kisugárzásom"?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég (család alapítás előtt) nagyon sok helyről kaptam azt a visszajelzést, hogy olyan jó a kisugárzásom. Kedves, mosolygós, nőies. Mostanában meg azt veszem észre magamon hogy undok vagyok, negatív. Nem mosolygok ok nélkül.

Erre ma döbbentem rá, mikor álltam a postán, és visszatükröződött a képem és szinte megrémültem hogy ki ez a nő?

Lehet tudatosan fejleszteni hogy ismét a régi legyek?

Hogy ne legyen az rám "tetoválva" hogy a világ összes terhe rajtam van?

Fiatal vagyok, boldog vagyok, mégis egy házsártos, búskomor öregasszonynak nézek ki, érzem magam :(


2010. nov. 19. 11:06
 1/5 anonim válasza:

Hááát, ez valami lelki problémára utal... Bár ha azt vallod boldog vagy, akkor nem biztos hogy ez van a háttérben.

Én azt mondom, próbáljki valami új dolgot... Ha nem sportolsz, állj neki.. Vagy valami hobbinak... Valamit, ami új színt hoz a mindennapjaidba... Nekem ez bevált!!!!

2010. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Önmagaddal kell, hogy rendbejöjj. A pozitív gondolkodás sokat segíthet. Keress valamit, amiben örömödet leled.

Én pl. kislány korom óta egy kutyára vágytam, és most, hogy megvan, mintha kilennék cserélve. Annyi örömet okoz nekem, hogy teljesen kivagyok cserélve. Jó újra tükörbe nézni.

Biztosan van a te életedben is olyan dolog, ami feltudna dobni.

2010. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Járj el masszíroztatni, kimasszírozza belőled a feszültséget, az izmaidból. Vagy amit az előzők is mondtak, egy háziállat sokat segíthet, mindig meg tudják nevettetni az embert, ettől már az alap hangulatod, kisugárzásod is jobb lesz. Vagy vállaljatok egy babát, ha megvan hozzá a megfelelő háttér, bár írtad, hogy elég fiatal vagy.
2010. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Már vállaltunk babát, ezt értettem család alapítás alatt :) Már 2,5 éves :)
2010. nov. 19. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez valahogy elkerülte a figyelmemet :)
2010. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!