Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen pozitív kisugárz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen pozitív kisugárzásom, hiába próbálkozom, nem megy? 25/L

Figyelt kérdés
Alapjáratom zárkózott, befelé fordulós ember vagyok, idegenekkel nehezen megy az ismerkedés. Ha valakivel el kezdenék beszélgetni egyszerüen leblokkolok, nem tudom, milyen témát lehetne felhozni, félek, hogy hülyeséget mondanék. Nem tudok mosolyogni. Próbáltam már ezen változtatni, de nem megy. Mindig érzem belül a görcsösséget. Pasikkal sem megy az ismerkedés. Én nekem mostmár ilyenek kell lenni mindig?
2013. márc. 21. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg saját magaddal nem békültél ki és nem találtad meg a "belső harmóniát", addig ne is várd hogy pozitív kisugárzásod legyen... alapjáraton a gondolkodásmódodon és a nézőpontodon kellene változtatni. 22/L
2013. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. Önbizalomhiányod van. Én ezen mikor túltettem magam, könnyebben ment. Néha hülyeségeket beszéltem az embereknek, és elvörösödött az arcom eleinte, de utána már simán ment, és ma már idegenekkel is képes vagyok szóba állni. Egy kis mosoly és már nyert ügyed van.
2013. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondhatjuk, hogy önbizalom-hiányod van volt és lesz is, mint minden embernek ezen a planétán. És erre a dologra mindenkinek meg vannak a módszerei, hogy hogyan tehetné elviselhetővé ezt az életet.


A gond az, hogy te félsz magad és mások előtt felvállalni az érzelmeid, vágyaid és félelmeid. Mondhatjuk, hogy ez a kisugárzás, ami szerinted belőled hiányzik. :) De elmondom neked, hogy ez a kisugárzás benned is megvan, csak kell egy jó barát, aki segít kihozni ezt belőled. Aki el mer mondani neked mély dolgokat, és ez által segít neked is megnyílni. Nem áltatlak: hosszú és fáradtságos az út, de megéri. Ha gondolod szívesen megosztom veled a tapasztalataim. Csak vigyázz, mert véget nem érő mesélés kerekedhet belőle. :) 19/F

2013. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Havernak vállalkozok nálad :).Ha beszélgetnénk,talán az segítene neked.25/f
2013. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

küldj egy képet, megdicsérlek :)

f19

2013. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj.De én azt mondom,amit látok férfi szemmel.
2013. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kisugárzáson sokat javíthat pl. a szappan. De javíthat még a konditerem is (ezt a szappan előtt kell), a többin meg az, ha nem veszed túl komolyan magad (tehát, ha nem olyan vagy, mint most).
2013. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!