Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Így is működhet a szubjektív...

Így is működhet a szubjektív üzenetküldés?

Figyelt kérdés

A hivatalos leírása szerint, alfából először magamat programozom, hogy akkor keljek fel ha a címzettem a legfogékonyabb állapotban van. Eddig oké, és nincs is vele semmi gond.

De úgy is működik, ha csak simán alfában vagyok este és akkor "küldöm az üzenetet"?. Mert elvileg így is működnie kell.


2013. márc. 29. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én pl laborból is szoktam,bármikor.
2013. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de azt honnan tudod, Ő mikor van fogékony állapotban?

mivan ha ő nem akkor alszik mint te, hanem másnap fél 6-ig tivornyázik?

2013. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Bármikor küldhetsz üzenetet, a címzett meg fogja kapni.

Ez teljesen független attól, hogy este küldöd, vagy nem.

Maximum egy kicsit késni fog, ha a mobilszolgáltató vonalai nagyon terheltek.

2013. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bármikor küldhetsz üzenetet, de ha beprogramozod,hogy akkor kelj fel amikor ő fogékony rá, akkor nagyobb valószínűséggel megkapja. Harmadik poénját továbbgondolva - ez nem olyan mint az sms,hogy vagy megkapja vagy nem. Inkább "nagyon" megkapja vagy "kicsit", közepesen,szóval vannak átmenetek, nem fekete-fehér.


Ha azt programozod,hogy akkor ébredj amikor ő fogékony állapotban van,ő meg bulizik egész éjjel akkor valszeg nem fogsz felébredni aznap este. De ez csak tipp,igazából fogalmam sincs, ki kell próbálni. :)

2013. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért gondoltam, hogy így is működnie kell, mert: Ha én programozom a saját agyam, hogy akkor keljek fel amikor ő a legfogékonyabb, milyen módon kerül az én agyamba az a tény, hogy ő most fogékony? Szóval akkor este amikor én alfában magam programozom máris valamilyen módon kapcsolatba kerülök az ő agyával. Akkor ilyen módon lehetséges, hogy elküldjem és ő akkor kapja meg amikor fogékony rá.
2013. márc. 30. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Carl G. Yung írt könyveiben a kollektív tudatalattiról, valószínűleg onnan jön az információ. Valamilyen szinten mindannyian összeköttetésben vagyunk, erről a Kötés c. könyvben olvashatsz.
2013. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit régi már a kérdés, de azért hátha olvassátok még. :)

Én "szubjektív emailt" szoktam küldeni alfában. :) Vagyis vizualizálok egy levelezőklienst, beírom a címzett nevét, külön mezőbe begépelem az üzenetet, és van egy küldés gombom, mellette egy legördülő menüvel, ahol azt az opciót választom ki, hogy "küldés akkor, amikor a címzett a legfogékonyabb rá". :)

Tudom, kicsit kocka megoldás, de beválik. :)))

2013. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!