Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit gondoltok a vonzás törvény...

Mit gondoltok a vonzás törvényéről?

Figyelt kérdés
Alátudjátok támasztani valamivel? De ugyan akkor ott van az a dolog is, hogy a dolgok akkor érnek ha nem várod őket, pl. a szerelemben mikor már lemondtál a szerelmedről akkor hív fel, vagy ép akkor kér bocsánatot az ex barátod, mikor már negatívan gondolsz rá, vagy ép semennyire.
2013. ápr. 7. 21:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Kézilabdáztam, kapus voltam. Ha arra gondoltam, hogy igenis kivédem, kivédtem. Gyerek voltam még, nem értettem mi ez, ha rossz passzban voltam nem jött össze semmi, viszont ha jó formában voltam (többségében ez volt jellemző) bármit kivédtem, büntetőt, ziccert, átlövést, bármit. Reflex is kellett hozzá, de igen is fejben dől el!
2013. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

mindig bajor 3betűs kocsit akartam

szájtátva néztem az ilyen kocsikat

teljesen megfeledkeztem már arról h nekem is lesz egy ilyenem, míg ez a gondolat akkor jutott eszembe mikor egy M es típussal mentem az autópályán

ez vonzás törvénye???

2013. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, a vonzás törvénye az, amikor csak arra a dologra összpontosítasz amit akarsz vagy amivé lenni akarsz, elképzeled magad benne, úgy élsz, mintha az lennél vagy azod lenne aki, és ezzel a gondolkodás móddal bevonzod magadhoz, és mindez valóra válik, az más tészta amiről te írtál, az amit én is kérdeztem, hogy a kettő miért üti egymást ennyire, teljesen az ellentetje egymásnak, mégis mindkettőnek van valóság alapja.
2013. ápr. 7. 22:02
 4/11 anonim ***** válasza:
a vonzáshoz idő kell,és nekem nagyon sok dologban működik a vonzás,de természetesen anélkül is történhetnek dolgok az életedben hogy nem arra gondolsz,ha jó dolgokra összpontosítasz akkor jó jön,ha megbocsátásra akkor olyan jellegű dolgok jönnek
2013. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

A vonzás törvénye az, hogy a hasonló a hasonlót vonzza, ez igaz.

Gondolj az emberekre, kikkel barátkoznak, kikkel érzik magukat egy hullámhosszon. A gazdag a szegénnyel? Az okos a butával? A művészlélek a kockával? A hívő az ateistával? Az ezoterikus beállítottságú a szkeptikussal? A pedáns a rendetlennel? A rapper a punkkal? Stb.


De a mostanában divatos módon félremagyarázva már nem működik. Nem elég gondolni rá, tenni is kell érte (pl. az előző kapus is azért elmozdult a labda felé, nem csak ott állt a kapuban).

2013. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kapus srác jól mondta, fejben dőlnek el a dolgok, jelenlegi nézetemben semmi ezoterikusság nincs benne, minden csak pszichológia.


Az ember ha nagyon akar valamit, akkor sokkal jobban koncentrál rá, és sokkal könnyebben eléri, mint gondolná. Mint például Domján László, amikor rengeteg agykontrollos könyvet kellett eladnia. Kitűzte ezt célul, és a tudatalattija (amely minden emberben valójában egy szuperszámítógép) kiszámolta, hogy hogyan tudná a legsikeresebben eladni. Alfa állapotában még képek is jelentek meg előtte, és nem tudatosan jutott el arra a helyre (nem emlékszem pontosan hova), ahol sikeresen tudta eladni az összeset. Később jött rá, hogy a közelben lévő épületet, ahol eladta a könyveket, azt látta alfa állapotban. Tudatosan, mégis tudat alatt vezérelve árult ott, ahol sikert ért el, mivel az agya mindent kiszámolt, hogy hol a legérdemesebb a könyveket árulni.


Az intuíciókra is ezért érdemes hagyatkozni sokszor, mivel azok valójában egy "szuperszámítógép szüleményei". :)

2013. ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fgrav=G*((m1*m2)/d2)
2013. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes,én pl okos vagyok,és volt tök hülye ismim,nagyon elvoltunk,sok ellentétet tudnék még mondani!Én szeretnék hinni ebbem,mondjuk a kettő közt vagyok!
2013. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Érdekes,én pl okos vagyok,és volt tök hülye ismim,nagyon elvoltunk,sok ellentétet tudnék még mondani!Én szeretnék hinni ebbem,mondjuk a kettő közt vagyok!"


A kulcsszó a "volt".


A hasonló a hasonlót vonzza elv nem azt jelenti, hogy nem találkozhatsz tőled különböző emberekkel, azt sem, hogy ne éreznéd jól magad velük, de hosszútávon egyszerűen nem tudnak meglenni egymás mellett nagyon különböző emberek.


Az "ellentétek vonzzák egymást" is inkább azt jelenti, hogy ha megvannak az alapok, akkor vonzódnak egymáshoz olyan emberek, akik az élet különböző területein erősítik egymást, ott ahol a másik gyengébb.

2013. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mint például Domján László, amikor rengeteg agykontrollos könyvet kellett eladnia."

Miért is volt erre rákényszerülve? Talán, mert pénzt akart kapni a könyveiért. Mit gondolsz, ez a sok életmód-tanácsadó(ide értve a vonzás törvényéről írókat is) miért írja a könyveit? A te boldogulásodért? Vagy inkább a profit reményében?

2013. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!