Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akiknek bevált a vonzás...

Akiknek bevált a vonzás törvénye (The Secret) : miket sikerült bevonzanotok és hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan tudtátok elképzelni hogy tényleg a tiétek az adott dolog, mikor még nem is volt az?
2013. ápr. 27. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Én jól vonzottam a parkolóhelyet- csak mióta mondtam a "rendőrnek" hogy az az enyém, néha kicseszésből oda áll be... :(
2013. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én már háromszor bevonzottam az ötös lottót :)
2013. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Én meg bevonzottam egy másik könyvet csere útján. Parasztvakítás, hülyeség, semmi értelme. Valaki jól meggazdagodott azon, hogy hétköznapi dolgokat túlszínezett.
2013. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

találkozásokat,amikor nagy szükségem volt munkára másnap szólt egy ismerősöm hogy lenne meló ha érdekel(nem tudta hogy keresek),nyereményt és sok dolog van amit akaratlanul is elképzeltem hogy félek tőlük(események)és megtörténtek,azóta figyelek jobban hogy mit képzelek el

egyik barátnőm párkapcsolatot vonzott be,a srác olyan amilyenre mindig is vágyott és elképzelt magának

2013. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez velem is elég gyakran megesik, mióta "laza a lelkem"... A józan ész a fejét veri a falba, és mégis mintha sorsszerűen felkínálná magát épp az a "hogyan tovább", amin nem győzök merengeni. Ütős.
2013. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem vizsgáknál sikerült, egyrészt azt mondogattam magamnak, hogy olyan tételt húzok, amit tudok, másrészt elképzeltem a húzást, és arra koncentráltam, hogy érezzem a megkönnyebbülést, hogy jót húztam, harmadrészt pedig elképzeltem az eredményhirdetés pillanatát és a boldog megkönnyebbülés és eufória érzését, amikor más hangzik el, mint az "elégtelen". Ilyenkor mindig azon kaptam magam, hogy totál be vagyok zsongva, és már napokkal a vizsga előtt tényként kezeltem, hogy nekem ez sikerült, és sikerült is. Eleinte mindig kiválasztottam a tételsorból egy top10-et, amiből mindnek örültem volna, és sikerült, legutóbb időhiány miatt top5-öt választottam és sikerült belehúzni, pedig nem 10 tétel volt összesen...:P Egyszerűen nem engedtem meg magamnak a gondolatot, hogy másképp is lehet, mint ahogy én azt kigondoltam.
2013. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Új gép --> vagy fél évig elképzeltem adott cuccokat, hogy az itt van nálam, enyém, game-elek meg minden... neten majdnem szinte minden nap akár órákat olvasgattam alkatrészekről, teszteket olvastam, már szinte mindent tudtam.. videókat néztem meg minden, és 1x csak meghalt alaplapom és onnantól nem volt megállás, mert gép az kellett:))
2013. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
90%
A vonzás törvénye, igen is működik! Viszont, ha kételkedsz, és nem bízol saját magad elméjében, akkor a vonzás ott csapódik le,amit épp nem szeretnél!Több éves tapasztalat van a hátam mögött, és nem kételkedek a vonzás törvényében!Mert ne akarjunk mindent azonnal! A negatív dolgokat is fogjuk fel pozitívként,a lényeg a hozzá állás kérdése! Nem hiába van az a közmondás, hogy:aki másnak vermet ás, maga esik bele... és ez így is van...mert amit másnak kívánsz, a vonzás törvénye rajtad fog érvényesülni!
2013. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%

Ha annyira könnyű bevonzani valamit, akkor miért ilyen pitiáner dolgokra használjátok!?

Aki pedig fél évig álmodozott, majd elromlott a gépe, gondolom nem az ablakon repült be neki az új! Pénzért vette... mint azt az idióta, világhülyítő könyvet is. Az írója jól meggazdagodott belőle, ő nem olyan piti dolgokat akart bevonzani, mint az olvasói, akiknek kivonzotta a zsebükből a pénzüket!

2013. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ő szinte biztos vagyok benne,hogy pénzt akart bevonzani,és egész jól sikerült is neki
2013. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!