Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi/Miért lehetett ez?

Mi/Miért lehetett ez?

Figyelt kérdés

Azt hiszem tegnap este véletlenül lementem thétába. Tényleg nem volt ez a célom, csak egy ideje úgy próbálok meditálni, hogy semmire nem gondolok. Tegnap este (hajnalban) is ez volt, szépen ellazultam, aztán jött pár kép (erővel egyé vált jedikről) amik kellemesen nyugtatóak voltak.

Aztán a fejemben kezdett szétesni a téridő tudat, vagy nem tudom. Lebegő tárgyakat láttam és úgyéreztem, mintha könnyebben menne a telekinézis gondolatban.

Aztán semmi. Egyszer csak megint ott voltam a szobámban, feküdtem az ágyon nyugisan. Valahogy rájöttem, hogy álmodok, vagy ilyesmi, megpróbáltam kiszállni a testemből, de mivel felülni is nehezemre esett, inkább gondolatban kapcsoltam zenét (ezt nagyon élveztem). Aztán félfüllel hallottam, hogy anyám benézett a szobámba (ami egyébként kicsit más volt, mint amilyen), ekkor rendesen éreztem, hogy az agyam mesterségesen elnyomja az ajtónyitás hangját, hogy nyugodtan aludhassak, vagy nem tudom.

Pár zenével később azonban, valami "szellem" elkezdett rázni oldalról.

Ez állapotban azt hittem, hogy odakint sok idő telt el, és nagymamám akar felébreszteni kétségbe esve, mert azt hiszik valami bajom van.

Megpróbáltam felkelni - sikertelenül. Utána erősen koncentráltam rá, és sikerült felkelnem.

Senki nem volt a szobámban, hajlani fél három volt (kb egy órát lehettem ilyen állapotban). Nagymamám pedig a helyén aludt, anyám pedig a fürdőben volt és nem érezte jól magát.



2013. máj. 9. 02:02
 1/6 hunbula ***** válasza:
Nekem alvásparalízis során szoktak hasonló tapasztalataim lenni.
2013. máj. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg alvásparalízis volt, olyankor sokan különböző mértékű hallucinációkat élnek át. Nekem is volt már rengetegszer. Érdekes, de semmi misztikum vagy természetfeletti nincs benne, csak egy "rosszul sikerült" felébredés az egész.
2013. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Meteorológiai léggömb.
2013. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az alvásparalízisem szokott ilyen lenni.
2014. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor ez a helyzet:álmomban zenét hallok,de sokszor volt már olyan,hogy ébren is.Biztosan tudom,hogy ébren voltam.Egyszer fel is ültem és zenét hallottam a fejemben természetesen.Senki nem hallgatott zenét főleg klasszikusat.Van hogy nekem is ugyanez van mint neked,de én sem tudok felébredni akárhogy is akarom.Sokszor teljesen az egész testem elzsibbad,majd sípoló zsongással a fejemben ébredek.
2014. febr. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes amit leirtál. Valószínűleg àlmodtàl, nagyon mélyen ha alig tudtàl felkelni. Tudatosan. Én ahànyszor észreveszem h àlmodok egyből fölébredek.
2015. márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!