Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hangokat hallatom az éjjel,...

Csylla92 kérdése:

Hangokat hallatom az éjjel, kellemes dalt. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
Ki volt nyitva az ablakom tegnap éjjel, furcsa hangokat hallottam valami féle kis dallamot,amikor már feküdtem, DE nem álmodtam, még a vihar előtt volt, és az égből jött. repülőgép nem lehetett, mert zenélt, és autó sem,akkor vajon mi lehetett egy ufó?
2013. máj. 7. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán zenét hallgtott a szomszéd.
2013. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

csengett a füled

nem tudom ennek mi köze az ufo-khoz?

2013. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kis éji zene
2013. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
a szomszéd se hallgatót, zenét és a fülem se csenget, mert anyám a másik szobában aludt és ő is szintén hallota..
2013. máj. 7. 16:53
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Álomba merülés előtt, mikor még a tudat éber, de már kezd belépni az alvás fázisába, hallucinációk jelenhetnek meg. Ezek leggyakoribb esetben hangok (emberi beszéd, a saját neved hallása, kiáltások) vagy általában kellemes dallam. Előfordulhatnak képi hallucinációk is, de azok általában ritkák.

Másik eset, közvetlenül álomból ébredés után, mikor már a tudat önmagánál van, de a test még bénult állapotban, akkor alvásparalízisről beszélünk. Ez többnyire kellemetlen, ijesztő, fullasztó érzés, gyakran kísérhetik képi, ritkábban pedig hang hallucinációk.

Vagy tényleg kintről szólt a zene. Ja, vagy UFÓ!! Unidentified Flying Object mellesleg...

2013. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"a szomszéd se hallgatót, zenét és a fülem se csenget, mert anyám a másik szobában aludt és ő is szintén hallota.."


Bocsi, ezt nem láttam. Hát, ezek szerint akkor tuti valahonnan külső forrásból szólt a zene.

De helyesen írni megtanulhatnál, mert gondolom 21 éves korodban már illene. Bocs a fikázásért, de tényleg durván ergya a helyesírásod, nem tudtam elmenni mellette. :/

2013. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Talán a nyelvtankönyvek hívogató dallama.


Üdv,

Gerenda tisztánlátó

2013. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Gerenda, ismertem atyád a Nagy Tölgyet. Derék fa volt.
2013. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Humor Herold :D

Csak nehogy tisztán lássak, mert akkor ihaj csuhaj..

2013. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Á!Csak a részeg Pista énekelt, kocsmából haza menet.De az is lehet, hogy a rézfaszú hegedült.
2013. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!