Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egyre többen érdeklődnek a...

Egyre többen érdeklődnek a spirituális dolgokért (meditácio, pozitiv hondolkodás, mantrázás stb. ) Szerintetek? Szkeptikusok feleslegesen ne irjatok.

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 20:25
 1/9 anonim válasza:
Nem tudom nem mozogok ilyen körökben de lehet valóság alapja.Egyszer hallgattam egy műsort egy feng shuis nő és ilyen ezoterikus nő mondta hogy ez hazánkban jellemző leginkább,de megfigyelhető a nyugaton is,bár ott nincs erre szükség hiszen nincsenek olyan gondok mint itt.Ebből eredően az emberek itthon már kapaszkodónak fordul a felé.Ammi jó dolog szerintem mert tény hogy a mentalitáson itthon változtatni kell.
2013. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintunk mi?

Igen.

2013. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább változnak az emberek picit jó irányba. Egy felmérésben, ahol az emberek hozzáállását, jövőképét (és hasonlók) vizsgálták, olyan afrikai országok után végeztünk, ahol éhezés, és járványok tombolnak. Holott, a gazdasági akármiben 23. helyen végeztünk, míg az elsőnek említettben száz valahanyadiknak...szóval: Talpra Magyar!
2013. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szerintem jól jönne már valami pozitív változás mert már elég gáz a helyzet.
2013. máj. 13. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

A többség a spirivel is az egóját táplálja.


Egyenlőre nincs változás.

2013. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem azert van, mert az emberek nem boldogok. A mai vilagban minden a penzrol szol. Divat atgazolni egymason, nincsenek meg az emberi ertekek. A kapcsolatok nem szolnak semmirol.

Ezert van ennyi troll is, mindenki ott rug a masikba, ahol tud.

Szerintem akinek igenye van egy masfajta eletre, ezert fordul a spiritualis dolgok fele.

2013. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Éljenek a divatmajmok! Ugyanis te őket élteted. Akik komolyan csinálták és belemélyedtek ebbe, azok eddig is megtették, az ő számuk nem növekszik. Ellenben agymosott, buta zombik tömkelege kezdik el ezeket, mert ez a divat. Persze másik oldalról kontárok tömekelege árulja "tudását" némi kis pénzért eleget téve a keresletnek. A belkok meg ugye megkapják a "lusta változatot", ahol nem kell érdemben dolgozni érte, egy tafolyam, némi befektetés, és máris buddhista papokat szégyeníthetünk meg - ígérik az embernek. Ez pont olyan, mint a zacskós leves, semmi köze az eredetihez, mégis tömegeknek elég a silány hamsítvány.
2013. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet mások igen, de én nem divatból csinálom,és ehhez én nem használok semmi olyat aminek anyagi vonzata van. Nem járok tanfolyamokra sem pedig hasonlókra. Szerintem az agy halott zombik nem ezekből az emberekből lesznek, hanem az iphone nélkül és facebook nélkűl élni nem képes emberekből. Akik azt hiszik azért mert piálnak meg drogoznak menők ja meg ha flegmáskodnak a jó néppel. A rendszer gyártja az agy halott zombikat (felkelek, meló, posta csekkek fizetése,lefekszek aludni) és ezek nem a kérdésem témájával foglalkozó emberek. Ennyit erről.
2013. máj. 13. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:

amikor az ember sorsa rosszra fordul, fokozatosan a spiritualizmus, és a hit felé fordul, mert már tudja , h a problémáit ő maga nem fogja tudni megoldani és ezért várja a természetfeletti segítségét.

de amikor beköszönt a hedonizmus kora pl lásd a kádár korszak végét, vagy a 90 es évek, akkor mindenki a fogasztói társadalomra rendezkedett be, és nem volt ekkora érdeklődés a téma felé.

2013. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!