Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok, nektek...

Agykontrollosok, nektek mennyire megy ez a módszer? Ti is így/hasonlóan tanultátok?

Figyelt kérdés

Nektek is azt tanították, hogy miután "lementek alfába", el kell képzelni magatokat egy számotokra kellemes helyen, és utána szükséges hívni két, már korábban kiválasztott "segítőtársat", akik hamarosan megjelennek előttetek?

Később pedig, "meg tudtok nézni, vizsgálni" idegen embereket is akár ebben az állapotban, csak tudnotok kell néhány alap-információt róluk. (Pl.: születési dátumot) Elég egy-kettő infót tudni, és már egy gyakorlott agykontrollos, aki mellesleg nem látta még soha korábban az éppen vizsgált személyt, alapos, és pontos leírást képes adni külsejéről, aurájáról és jelleméről is. (?)


Esetleg, engem is "megnéznétek ily módon", ha adnék néhány alapvető informácót ?


(Én ugyan nem vagyok agykontrollos, de anyukám végzett tanfolyamot (neves mesterek tartották), és néha foglalkozik is vele. Az alapján írtam, amit írtam, amit ő elmondott. Persze könnyen lehet, hogy kihagytam véletlen néhány részletet, mert ezt édesanyám tudná leginkább elmondani...)


2013. jún. 12. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Jézus Máriám! Az agykontrollosok istenek?
2013. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, nem ,csak te te nem hiszed el hogy ezek a dolgok valóban léteznek.


Igen, szerintem simán meg tudnak téged is nézni, egy két információ alapján, mi akadálya lenne?

Én személyesen nem voltam tanfolyamon, de szeretnék elmenni. Ahogy a könyvükben olvastam, hasonlóan meg a módszer, ahogy azt te leírtad, de az is kell, hogy hol van az adott személy, ha jól emlékszem.


Nos.. a külsejéről tudsz elmondani dolgokat, az auráról is talán, de a jelleméről nem hiszem, viszont a belső elváltozásokat nagyszerűen ki bírod szűrni, ha már gyakorlott vagy, és pont erre is használják, hogy belsőleg megvizsgálják az "alanyt".

2013. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

centiméter007, köszönöm a válaszod!


Igen, erről én is hallottam, hogy a vizsgálandó személy lakhelyét (településnév elég) fontos tudni.

És anya, amikor a kedvemért lemegy alfába, meg szokta nézni a jellemet is az embereknél, nem csak a külsőt, és az aurát. Bár ő nem számít valami gyakorlottnak ezen a téren, így gyakran vannak "tévedései", viszont, gyakran jól látja a dolgokat.

Ezért is írtam, hogy :

"Esetleg, engem is "megnéznétek ily módon", ha adnék néhány alapvető informácót ?"

...,mert kíváncsi vagyok egy tényleg gyakorlott agykontrollos "véleményére/látására" rólam.

2013. jún. 12. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen, hogy kialakítottunk képzeletben egy "labort" vagy valami hasonlót és oda hívtunk két segítőt.


Aztán asszem az utolsó nap volt olyan, hogy kellett vinni két nevet, és hogy milyen betegségektől szenvednek. Aztán a párodnak azt kellett kitalálnia. Végül is én is a párom is egész jó aránnyal eltalálta, hogy az ismerősöknek mi a problémája. Például amire én emlékszem, hogy mondtam; úgy látom hogy biceg az egyik lábára. Erre mondta a párom, hogy igen, mert volt neki eltörve és kicsit rövidebb meg fáj neki és hasonlóak... és mindez úgy, hogy ott találkoztam a sráccal először, tehát nem volt előzetes ismertség.


Bár én hozzáteszem, hogy szerintem ez csak puszta véletlen volt. :)

2013. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, sőt biztos, hogy vannak véletlen eltalálások is, de pl. édesanyám több esetben egészen sok "megegyező" adatot mondott a kiválasztott személyről. És biztos, hogy előzőleg nem ismerte, képről sem látta.
2013. jún. 15. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!