Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hatásos módszer egy mozdulatra...

Hatásos módszer egy mozdulatra rögzíteni jó élményt/élményeket?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, ha az ember sikert ér el, amikor teljesen laza, felszabadult...stb, összeérinti mondjuk két ujját. Aztán ha van egy kis ideje relaxálni ellazult állapotban szintén a múlt sikereit, jó élményeit felidézve ugyanazt a két ujját érinti össze.

Ezt be lehet vetni mondjuk stresszes, idegesítő helyzetekben, vagy akkor, ha kudarctól való félelemben az ember nem tenné meg ugyanazt, ami már korábban sikerült neki. Így összeérintve a két ujját tudat alatt jó érzés szabadul fel, a szorongás eltűnik.


Máshonnan azt is hallottam, hogy ez visszaüthet. Ha igen, miért?


Valamilyen könyvben vagy az interneten olvastam ilyenről, ha valaki ismer ilyen anyagot kérem szóljon.


2013. márc. 17. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, hatásos lehet. Elképzelni nem tudom, hogyan üthetne ez vissza.
2013. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!