Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akik hisznek a vonzás törvényé...

Akik hisznek a vonzás törvényében!?

Figyelt kérdés
Volt már veletek olyan eset,hogy pl. szóbeli előtt tanultatok az adott tantárgyra, de volt pár, vagy konkrétan 1 tétel amit szeretettek volna húzni, és pont azt húztátok?
2013. jún. 24. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én középsuliba egy tételt megtanultam a buszon és pont azt húztam. De mostanában nincs szerencsém semmiben :(

az életem romokban, elvesztettem az öcsémet balesetben, anyukàm is beteg...

2013. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Jóhogy:)
2013. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom első válaszoló, és őszínte részvétem! Anyukádnak pedig jobbulást kívánok, második válaszolónak is köszönöm! Én úgy vagyok vele hogy hiszek a dologban és hiszek benne hogy azt a tételt fogom húzni amit nagyon szeretnék!
2013. jún. 24. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:

csütörtökön érettségiztem,csak töriből nem azt húztam amit akartam(bár hozzátartozik hogy inkább abban reménykedtem hogy a töri előtt felrobban a suli és megúszom)

az 1-es válaszhoz annyit hogy sajnos sokszor van hogy csak pár adott dolgot nézünk,így más téren sok rossz jöhet,én is valahogy annyira boldog voltam hogy minden jól működik,hogy nem igazán koncentráltam a családra,és pont innen jöttek a bajok

2013. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Velem sok vizsgán előfordult, ennek ellenére nem hiszek a vonzás törvényében. Gondolj csak bele. Találkozni akarok x-el. Bevonzom magamnak. Ezzel x napirendje felborul, nem találkozik y-nal, aki így két perccel előbb ér egy útkereszteződésbe, ahol balesetet szenved. Az őt operáló sebész ezért túlórázik, ami beteszi a kaput a feleségénél, és az elhatározza, hogy elválik tőle. A válóperes ügyvéd ezáltal előbb szedi meg magát, és megy Manilába nyaralni, és nem tudja elfogadni Z megbízását. Manilában is jó néhány ember sorsa másképp alakul, itthon is, és a fent ábrázolt módon ez rövid időn belül végighullámzik az egész világon. Ez lenne a vonzás törvénye? Köszi, inkábbb nem kérek belőel.
2013. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 rajcziz ***** válasza:

Miquel az eszmefuttatásodban van egy bökkenő. Ugyanis a vonzás törvényével nem hathatok mások életére, csak akkor, ha ők is akarják ezt. Minden ember életére önmaga van a leginkább hatással. Kicsit olyan ez, mint a rádióadóknál: bezavarhatok az adásába, de teljesen nem nyomhatom el. Szóval ha te akarsz találkozni x-szel, de ő nem akar találkozni veled, vonzhatsz, amennyit akarsz, akkor sem találkoztok.


A kérdésre válaszul: nem, nem történt ilyen. Én arra dolgoztam, hogy bármelyik tételt húzom, tiszta fejjel végiggondolom a választ, és sikeresen leteszem a vizsgát. Az eredményekhez általánosabban kell gondolkodni. Amit ti vonzotok, az már a hogyan (konkrét tétel kihúzása), nem pedig a mi (sikeres vizsga).

2013. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha találkozni akarok x-el, ráadásul neki az a szándéka, hogy találkozzon velem, akkor mi az ördög lőcsének belekeverni a vonzás törvényét?
2013. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 rajcziz ***** válasza:
Mert nem biztos, hogy tudtok egymás létezéséről.
2013. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyszerű. Én mindig úgy tudtam, hogy ha be akarok valamit "vonzani", akkor konkrétan körülírt, megfogalmazott dologként kell rágondolnom. Most meg kiderül, hogy x létezéséről nem is kell tudnom, csak bevonzani. És ha x púpos, és irdatlan büdöseket szellent a buszon? Már megbocsáss, de ha valakivel meg akarok ismerkedni, az nem így fog történni, hanem magam választom ki az illetőt.
2013. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 rajcziz ***** válasza:

Ki mondta, hogy nem te választod ki. Példa:

Te szeretnél egy szőke, zöldszemű kosaras lányt. Nem ismersz ilyet a környezetedben, ennek ellenére megkezdheted a bevonzását. Mármost, ha akad egy ilyen lány, aki ráadásul pont egy olyan fiúra vágyik, mint te vagy, csak épp nem tud rólad, minden összejöhet. Viszont hiába vonzod te be akárhogy, ha ő nem akar veled találkozni, a vonzás eredménytelen marad.

A vonzással nem kényszerítheted rá másra a saját akaratodat, erre más módszerek vannak (ezek viszont szembemennek a vonzás törvényének filozófiájával).

2013. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!