Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van ez a vonzás törvényé...

Miért van ez a vonzás törvényében?

Figyelt kérdés

Hogyha valamit nagyon szeretnénk bevonzani az nem sikerül. Miért?

Csernus Imre mondta, hogyha ez olyan, mint ha a vizet akarnánk megmarkolni.

De miért?

Légyszi segítsetek!


2011. febr. 25. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem teljesen így van. Általában az ember görcsösen akar valamit, tehát megkéri az Univerzumot, Istent, Jézust, Anyámtyúkját, hogy kapjon ezt és ezt.. Viszont nem fogadja el azt, amit kért. Az egész folyamatban nem a kérés a lényeg, hanem az elfogadás, a dologgal való eggyé válás. Mint például a filmben nagyon jól illusztrálva van, ha egy új autót akarsz, képzeld el hogy már meg is van az új autód, érezd át az érzést hogy vezeted. Írkáld fel egy papírra hogy miket szeretnél, de úgy, mintha már megkaptad volna őket. Tehát pl. köszönd meg, hogy megkaptad a BMW-det, vagy pénzedet, barátnődet, akármit, aztán olvasd el ezt minden nap, meditálj rajtuk egy kicsit, és éld bele magad a helyzetekbe. Többekközt így kaptam meg az autómat, teljesen ugyan azt amit szerettem volna, pedig erről egyedül csak én tudtam.Sok szerencsét, csak hinni kell!


Marivs

2011. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj 100%-os hatékonyságot, és ne tűzz ki irreális célt. Utóbbi nem tudom, hogy vonatkozik-e rád, előbbi biztosan.


Nem fognak rózsaszín elefántok röpködni holnap délben a Halászbástya fölött a kazah himnuszt énekelve, bármilyen erősen koncentrálsz rá, és bármennyire szeretnéd.

Ha viszont például szeretnél valamit venni a boltban, ami gyakran nem kapható, és tényleg nagyon fontos neked, és pozitív elvárással vagy, akkor sokkal jobb eséllyel meg fogod azt találni, mintha ezek nem állnának fönn.

2011. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Elsőnek: ha felnövök pont egy BMW-t szeretnék :D (x6)

Másodiknak: tetszett az elefántos példa! :D

természetesen nem szeretném irreális célokra pazarolni az energiámat...minden este szoktam vizualizálni...lehet abban van a hiba...majd fejlesztem magam!

2011. febr. 25. 20:47
 4/19 anonim ***** válasza:

Itt jegyzem meg,hogy a kazah himnuszt daloló elefántok is életre hívhatók lennének,ha lenne egyetlen valaki,akit nem fertőzött meg az emberek elméjét uraló kétkedés.

Bármit megvalósíthatunk,ha fikarsznyi kétségünk sincs felé.

2011. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy van...en vagyok ra az elo pelda... nagyon szerettem valakit a tanc csoportombol, es vele akartam tancolni a kedvenc zenemre, persze nem jott be... elfelejtettem a sracot... masba szerettem bele, elengedtem azt a vagyat is, h vele tancoljak... persze, mikor az ujdonsult szerelmemmel akartam tancolni, akkor mi tortent? A regi szerelmemmel tancolhattam a kedvenc zenemre, amire oly sokat vizualizaltam... meg kell tanulni elengedni a dolgokat!
2011. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

milyen igazad van kedves utolsó!

velem is történtek már ilyenek :D

de miért akkor jönnek be a számításaink amikor már lemondunk róla? ez nem tudom...

2011. márc. 1. 19:46
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

mert gorcsosen akarod...

pl ma is, tudtam, hogy az egyik srac, csak minden masnap jar be orara, es azt akartam, hogy ma is bejojjon... persze, aztan eszembe jutott, h ha ma bejon, akk holnap nem jon, es holnapi nap fontosabb, hogy bent legyen, mert fellepunk, es o is tancol...

Aztan ugy voltam, h hu de jo, az ora elkezdodott, o sehol, akk biztos, h holnap bejon... (persze szerettem volna meg akk is, ha latom) erre kinyilik az ajto, a srac volt az igazolassal a kezeben... :D

Le kell mondani arrol amire nagyon vagyunk...

2011. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hátha lemondani nem is, de nem szabad hozzá görcsösen ragaszkodni...igazatok van :D
2011. márc. 4. 19:20
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

am irtam egy kivansag listat, es ha hiszed, ha nem, minden bejott...

Mostanra a sraccal eleg joban vagyunk...csak optimistanak kell lenni, es adj halat a dolgokert, ha arra gondolsz, amit akarsz, nem szabad hianyt erezned! ugy erezd, h mar meg is van amit akarsz:)


Kezdheted ugy is a listadat, h olyan boldog, es halas vok, amiert... (ird, h mit szeretnel, almaidat, vagyaidat ird ki, jelen idoben)

(A titok c. filmbol sokat lehet tanulni... es aki szerint hulyeseg, azok nem ertettek meg... nekem minden bevalt)

2011. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

láttam már a Titkot. a legeslegjobb film, ezt oktatni kéne :D

na nagyon örülök a sikereidnek, részben a Te példádból is erőt merítek!

köszi a választ :D

2011. márc. 8. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!