Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy vezessem le a feszültsége...

Hogy vezessem le a feszültséget anélkül, hogy kimennék és szétvernék valamit?

Figyelt kérdés

Valami oknál fogva az utóbbi napokban nem ismerek magamra, borzalmasan ideges vagyok, könnyen dühbe jövök és ilyenkor legszívesebben csak törnék zúznék... Miközben most ezt írom is legszívesebben a falhoz csapnám a laptopot.

Erre van valami agykontrollos okosság? 21 éves vagyok ha ez számít valamit..



2013. jún. 26. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
miért nem iszol 1 pohár vizet és gondolkodsz el azon miért vagy ideges?
2013. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
egy poharat nem tudok megfogni annyira remeg a kezem.. fogalmam sincs miért, akikkel eddig beszéltem azt mondták azért mert stresszes életem van.. Ezt nem tartom oknak eddig mindig képes voltam bármilyen negatív dolgot elfojtani, mint ha meg se történtek volna, de most egyszerűen.. nem tudom mi van.
2013. jún. 26. 18:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Sportolj!
2013. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Vezesd le az energiád,fuss pár kört!
2013. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Velem is teljes mértékben ez van sajnos, eddig én voltam a türelem mintaképe, aki tűrt sokmindent, de nem kaptam vissza semmit, sőt csak kihasználtak, elárultak így vagy iszok nap mint nap, vagy ezt a törés zúzást, ha épp nincs itthon senki meg sokkal feszültebb vagyok...mindenknél eljön egyszer ez a pont én sose hittem volna, de megtörtént :/
2013. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah meg valószínű, hogy az idő is közrejátszik, bár tudom, hogy elcsépelt, vagy ki tudja mit bizgerálnak az agyunkkal, szóval nem tudom, én is agykontrollhoz akartam fordulni, de annyira ideges vagyok sokszor hogy nem tudok kiüresedni, elvonatkoztatni és ez baj. Ehhez szerintem el kellene vonulnom valaimi Isten háta mögötti helyre legalább 1 hónapra. És ott minden nap meditáció, jóga, vizualizáció, tehát belső megtisztulás lelkileg, akkor ehhez újfajta méregtelenítő étrend, tehát belső fizikai megtisztulás is, valamint friss levegő + a csend, illetve a természet maga biztos vagyok benne, hogy helyretenne, na de ezt nem teheti meg az egyszerű ember sajnos :/
2013. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.
2013. jún. 26. 18:21
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
megszállt az ördög vagy egy démon, javaslom hogy menny el hivatásos ördögűzőkhöz és kezdj el templomba járni!
2013. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb ha elmész verekedni.

én is ilyen vagyok, kerestem egy küzdősport egyesületet, ahol megbeszéltem az edzővel h azért járnék le, h csak verekedjek, ha van küzdelem, na ott kiéltem minden vágyam.

qrva jó érzés, másokat elverni, és érezni az erőt.

csak ifjú padavan(ahogy yoda mester mondaná) az erő kétarcú, és nehogy megismerd a negatív oldalát.

2013. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A nyugodságot fejben dönsd el. Ha támad a feszültség, ne enged urrá magadon, mond neki nemet. Erre mondják, hogy a jót akarni kell, a rossz jön magától! :)
2013. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!