Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nektek bevált a vonzás törvény...

Nektek bevált a vonzás törvénye? Milyen csodás élményetek volt vele?

Figyelt kérdés
Nekem kisebb dolgok beváltak!!és azz gondolom hogy ez teljes mértékben igaz dolog és azt sem hinném hogy a titok cimű film átverés mert mért állnának ki emberek a világ elé hamis hazug dolgokkal...ők rájöttek erre hogy létezik az elme ereje és hogy a gondolat teremtő erejű....Kérlek meséljetek erről ti mit gondoltok?
2013. jún. 28. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Azt, hogy hazugság. És nem azért jön be, mert létezik, hanem mert épp bejött... ami egyébként is bejött volna, ha nem ismernéd ezt a dolgot. Csak ha nem ismernéd, nem gondolkodnál folyton azon, hogy mi jön be, meg mi nem, így észre sem vennéd, ha valami igen. Pszichológia. De papolhatok erről nap estig. Pont a buta embereknek lett kitalálva, mint oly sok minden más, akiket meggyőzni is felesleges és egyébként is lehetetlen. Amen.
2013. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is sok dologban bevált amire nem volt esély(hosszú lenne leírni hogy miből gondolom hogy honnan tudom),és több ismerősöm van akiknél szintén működik,vannak dolgok amiket véletlennek is lehetne mondani,ha nem azután következtek volna be hogy azt akartam
2013. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2dik lécci ird le nem baj ha hosszú:))
2013. jún. 29. 22:05
 4/7 anonim válasza:
Nekem is van olyan, amit az agykontrollnak köszönhetek. És biztos vagyok benne, hogynem véletlen, hanem tényleg én vonzottam be, mivel elég konkrét dolog volt mikor elkezdtem bevonzani.
2013. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit gondolok? A vonzas törvenye egy letezö termeszeti törvenyszerüseg, mint pl a gravitacio is, es nem egy "modszer", igy nem is keverendö mas modszerekkel.

Plane nem vezet csodas elmenyekhez vagy orgazmushoz. :D

Azt gondolom, a Titokbol megismerö "okosok" keverik a szezont a fazonnal, gyorsan es felületesen elolvasva mas könyveket, modszereket nem ismerve okoskodnak, azert van ilyen nagy köd ezen az oldalon.

A vonzas törvenye kifejezessel ihletö es azt hirdetö "szakertö" sztem jol megfogalmazta:

"A Vonzás Törvénye soha nem segít ki a bajból. Amit tesz, az annyi, hogy felnagyítja, és tapasztalatod körébe vonzza a domináns gondolataidnak/érzéseidnek megfelelő körülményeket. Mivel mindenható Univerzális Törvényről beszélünk, ezért mindig következetes, nincsenek kivételezettjei és nem is szúr ki soha senkivel - mindenkinél ugyanúgy működik. Egy állandó természeti erő ez." - Abraham-Hicks

2013. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én csak mostanában láttam a filmet, eddig nem tudatosan csináltam, de már akkor is bevált.

Nemrég történt, hogy azon gondolkodtam, milyen jó lenne már végre egy saját ló, mert már majdnem 7 éve lovagolok és úgy érzem, hogy már vagyok azon a szinten, hogy kezelni tudjam a helyzeteket. Tudtam, hogy anyáék úgyis nemet mondanának, de attól függetlenül mégsem tudtam szabadulni a gondolattól, állandóan ez járt a fejemben. Többször elképzeltem, hogy milyen lenne, ha mégis megtörténne. Na most, a következő hétvégén a lovarda tulajdonosa felajánlotta nekem, hogy odaadja nekünk a kedvenc lovamat ingyen (mert rajtam kívül senki más nem nagyon lovagolta), ha élete végéig abban a lovardában tartom . Akkor is amikor mondta, pont lovagoltam és hát komolyan majdnem lefordultam a nyeregből. Nem akartam elhinni, hogy ez valóban a valóság és hogy lehetséges. De mostmár tudom, hogy az.

2014. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 losonc orsolya válasza:
Nekem is be szokott válni, de csak olyankor, amikor nem stresszelek rá. Van úgy, hogy eldöntöm, hogy ez lesz, és meg is történik. De amikor már egy kicsit aggódok, azért, hogy bekövetkezzen az adott dolog, nem sikerül. Sajnos én elég pesszimista tipus vagyok... De például pár nappal ezelőtt, reggel 7-este 8-ig a városban kellett maradnom, suli végett, de volt 5 óra szünetem. Nem volt nálam pénz, nem ettem egésznap semmit és nem is ittam. Üldögéltem 2-3 órán át egy padon, és csak azon gondolkodtam, hogy mindjárt éhen halok, hogy bár találnék egy 100 forintot. Nagyon rosszul voltam már, utána úgy döntöttem, hogy sétálok egy kicsit, mert már órák óta egy helyben üldögéltem, és ahogy sétáltam, egyszercsak észrevettem magam előtt egy 5 ezer forintost.. Azt hittem csak álmodok. Vannak olyan dolgok amik ösztönösen működnek, csak úgy bevonzom őket, és nincs is kételyem afelől, hogy meg fog-e valósulni, de amikor félek egy kicsit, és görcsösen kívánom, akkor nem sikerül.
2014. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!