Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudnám megtanulni a...

Hogy tudnám megtanulni a telekinézist? Elkezdtem 3-4 hete de semmi eredmény:- ( A hozzáértők tudnának segíteni? Csak normális válaszokat várok üzenhettek privátba is!

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 11:19
 1/5 _Jessy_ ***** válasza:
Egy jó stábbal :)
2013. júl. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Haha
2013. júl. 9. 21:57
 3/5 anonim válasza:
a telekinézis nem egy egyszerű dolog sok év gyakorlás kell néha még a profik sem tudják megcsinálni....
2013. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Utolsónak: nem kellenek neki évek, ha folyamatosan csinálod, 1 hét alatt, sőt akár 3-4 nap alatt is meg lehet tanulni. Onnan kezdve már csak fejlesztgetni kell egyre nagyobb, nehezebb, bonyolultabb tárgyakkal.


Kérdezőnek: Szoktál előtte meditálni? Mert ha nem, az is lehet a gond. Másik probléma lehet, hogy teljesen ki kell üríteni a fejed, semmire nem gondolhatsz azon kívül, hogy az a bizonyos tárgy (kezdetnek egy psi kerék) megmozdul, pörög, stb. Az is lehet a gond, hogy nem csinálod folyamatosan, vagy már régebben is próbálkoztál. Úgy hallottam hogyha már próbáltad előtte is, akkor nehezebben megy. Meg amúgy is vannak akiknek nehezebben megy, én is ilyen vagyok (bár én se valami rendszeresen csinálom, 4-5 napig gyakorlom, aztán 2 hónapig eszembe se jut). Eddig 1-szer sikerült, de azt tudom hogy én voltam. Amikor tényleg te csinálod, akkor azt érzed.

2013. aug. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 The.w.Mega válasza:
Az utolso kerdezo igazat mondott..
2016. aug. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!