Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én ma voltam nőgyógyásznál....

Mona lisa27 kérdése:

Én ma voltam nőgyógyásznál. Nem tudom hogy jó e ez az eredmény? Ezek normális számok?

Figyelt kérdés
és ez van a papíromra írva a vizsgálatok után: Ép külső nemi szervek. Kp. Tág hüvely, zárt méhszáj, rendes nagy uterus afv-ban, szabad környezet. Tkp: periorif. Crv. Kolpitis. Rendes nagy homogén uterus. Nyálkahártya: 8.5 mm, M. K. ov-ban több 5-6 mm-s foliculus Cystikusmképlet nem ábrázolódik. Hólyag normális konturú. Gáttájék szabad. Ez szerintetek jó?
2012. jan. 3. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondta az orvos, hogy vmi baj van? Ha nem, akkor nincs semmi bajod.
2012. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kérdeztem és azt mondta hogy nem lát semmi rendelleneset, de vett le kenetet tenyésztésre, mert hüvelyfolyásom van és viszket ott lent meg ég is. De voltam ma vérvételen, mert régen voltam.holnap kész lesz a vérképem.
2012. jan. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!