Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A fejemben nagyon tisztán...

A fejemben nagyon tisztán hallható zenét, hangot, akármit lehet valamivel felvenni és megszólaltatni (valami kütyü)?

Figyelt kérdés
Úgy értem valamit a fejem megfelelő pontjára kapcsolok, és kimentené azt a hangot nekem pl. gépre, amire éppen gondolok, vagy amit lejátszok, fejben tökéletesen megkreálok, mert nálam ez nagyon tiszta. Le tudom játszani a komplett melódiát is amit kitalálok ,meg külön tudnám a hangokat, vagy hangszereket tisztán választani is. Azt sajnos nem tudom mivel csinálhatok nagyon könnyen zenét, ugyanis: oda kellenének forrás hangok, meg nem hinném hogy létezik olyan progi, amivel ennyire könnyű lenne zenét csinálni. De ami éppen a fejemben szól az nagyon király, ha létezne ilyen cosda kütyü nekem ez már munkám lehetne. Nekem az akutsztikus memóriám kb. a mindenem, az emlékeim sztem 80-90%-a ilyen formában tárolódik. Bocsi de nem tudtam pontosan hova besorolni.

2013. júl. 8. 01:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A hangom nagyon mély :) Basszus hangokat dudorászok többnyire unalmamban :'D mivel tisztán ki tudom énekelni azt a hangot amit szeretnék, így ez nem lenne gond. A probléma már csak az, hogy tegyük fel kiéneklem mondjuk a C-t hosszan, azt felveszem, majd abból a hangból csináljon mondjuk egy folyamatos elektromos gítár hangot. Remélem értitek. Asszem az Adobe Audition-ban még van is erre lehetőség, de ott csak a gitárt ismerem, ilyesmi kéne kb mindenre. Zongorától kezdve az össze MIDI hangra tudjon átalakítani egy kiénekelt hangot. 1x régen találtam egy programot, ami az emberi hangok átalakította MIDI zongora hangokká, még emlékszem több hangot is nyomatott egyszerre aztán. A nevét sajna nem tudom. Szóval a technológia adott, már csak egy program kéne, ami mindenféle hangra át tudná konvertálni az adott hangszínt.
2013. júl. 23. 02:36
 12/14 A kérdező kommentje:
*mindenféle hangszerre
2013. júl. 23. 02:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindig ugyan azt a zenét játszod le, vagy összeállítottál egy albumot is?
2013. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nincs kész album, mert ahhoz túl sokat kéne gondoljak egy fejben alkotott számra, hogy meg is maradjon úgy, mint mikor kevésszer hallom élőben é könnyen megmarad. Azért a kettő dolog nem ugyanaz :) Van 2 darab, amire többször gondoltam, az mondjuk tisztán szól a fejemben. És volt nagyon sok jó melódia (a napokban is egy), ami magától csak úgy megszületett, de nem örökítettem meg az alap melódiáját (vezérhang??? bocs az elméleti tudásom pocsék) és törlődött :( De amúgy időnként mindig eszembe jut másik, szóval ez nem gond. Az a legnagyobb baj, hogy nappal leterhel afizikai meló. És este mikor fáradt vok akkor nehezebb ezekkel a hangokkal játszanom fejben, mert olyan hogyismondjam pocsékul tudok felidézni mindent, kimerül az az agyféltekem vagy nemtom elmagyarázni :'D Szóval cska kipihenten megy a dolog estefele nehezebb. Nyilván ha elkészülök egy használható programmal, vagy pedig találok forrás hangokat, az nagyon jó lenne. Most első körben a 127 fajta (vagy több) MIDI hangot szeretném kimenteni wav-ban, és kellenének ezenkívül régi NINTENDO-s hangok is. Azokat tudnám csak igazán nyomni, mivel játékon nőttem fel. De amúgy ha a hétköznapi zenéket nézzük ilyen ROCK féling a legtöbbje. De ahhoz aztán nem tudom hogy kerítek kész hangforrást.
2013. aug. 17. 03:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!