Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kinek sikerült már "bevonzzani...

Kinek sikerült már "bevonzzania" a szerelmet azzal akivel szerette volna? Hogyan csináltad? A segítő válaszokat felpontozom!

Figyelt kérdés

Olvastam már pár sztorit itt róla, de azt nem írták hogy hogyan csinálták :)

Az alapok megvannak mindkét részről, de túl régi a barátság, és nem tudom hogyan lehetne belőle párkapcsolat. Szóval szeretném a vonzás törvényét használni. És aki ért hozzá légyszi segítsen, cserébe felpontozom :)


2013. júl. 17. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sikerül nekem Merlinasszony atroshowbol megoldota
2013. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem létezik vonzás törvénye, tehát nincs miről beszélni.
2013. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem, életkor, foglalkozás, kinézet, életszemlélet...minden stimmelt, mintha az álmaimból lépett volna elő!
2013. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sikerült bevonzanom.

Sokáig ragaszkodtam egy régi szerelemhez,után lemondtam róla és elkezdtem elképzelni a "tökéletes" párt.

Néhány hónapig semmi sem történt,utána találkoztam pár barátommal és mondták hogy valószínűleg jön olyan is akit még nem ismerek,és ott volt ő...

Olyan amilyennek elképzeltem,az első perctől megvolt az összhang.

Nem tudom hogy van-e köze a vonzás törvényéhez,de a lényeg az hogy mellettem van az akire vágytam.

2013. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
csak olyan van hogy gravitáció törvénye, de olyan hogy vonzás törvénye, nincs. ha lenne nem itt tartanánk, esetleg pénzt is bevonzanék úgy 1-2 milliót.
2013. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Túl pesszimista vagy utolsó válaszoló... próbáltál már minden erőddel összpontosítva kérni? Pont azok a szavak nem hoznak eredményt, ahogy hozzá állsz. (Nem sértésből írtam!)
2013. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző


Azt akarod mondani hogyha beülök egy sötét lefüggönyözött szobába körbe ragasztom a falam Ferrari poszterrel és erősen gondolok rá hogy mennyire szeretném, akkor "az univerzum válaszol" és megjelenik egy Ferrari a házam előtt benne a kulccsal és az iratokkal a nevemre? Mert szerintem te is belátod hogy ez teljesen nonszensz.

2013. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kedves 7 es

nekem van egy m3 bmw autóm.

szted miből???

munkából?

2013. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as


Már mindent értek. :D

2013. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nos, valóban. Mert te úgy gondolod, és úgy is lesz.

Ez sokkal összetettebb és nem elég hozzá az, amit te leírtál. Nem fogom leírni, mert egyrészt nem hiszem, hogy érdekel, másrészt neked is megvan erről a véleményed erről (nem kötelező hinni valamiben).

2013. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!