Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen manószerű vagy segítő...

Milyen manószerű vagy segítő feladatú varázslények vannak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


De vigyázz!!, volt már aki pórul járt velük:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2836935..

2012. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja, én nem hiszek bennük, csak megnéztem wikipédián a természetfeletti lényeket, és ott volt pár ilyesmi, csak olyan "hiányos" volt.
2012. ápr. 15. 13:57
 3/8 anonim válasza:

Sokan néznek hülyének, ha kibököm, hogy én hiszek a tündérekben, a lidércekben vagy a manókban, pedig nem vagyok sem kislány, sem iskolázatlan nőállat :D

Magam részéről azt felelném neked, hogy vannak. De gondolom az én hitem számodra nem bizonyít semmit, Kérdező :)

2012. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Hello.

Én vagyok a menőmanó.

Miben segíthetek ?:)

2012. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Az alsógatya gnómok léteznek.Manószerű élőlények.Egy erdei üregben laknak és éjszaka,miközben alszol,ellopkodják az alsógatyáidat.Nagyon kell velük vigyázni,könnyen bedilizhetsz,furcsa rángásaid lehetnek az arcodon.Sok kávét kell inni ahhoz,hogy meglásd őket és lehetőleg maradj fenn egész este.Ismétlem,nagyon sok kávét kell inni.Több litert.Lehetőleg hónapokig csináld a kúrát,majd ha kellőképpen idegrángásos leszel,akkor meglátod őket,ahogy emelik ki a fiókodból a gatyáidat és rohannak ki velük az ajtón.Amúgy teljesen ártalmatlanok,nem tesznek kárt senkiben,még az alsógatyákban sem.
2012. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tündér, manó, kobold (szerencsehozó), tünde, nimfa (bár ők eléggé félénkek), angyal.
2012. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SSJGoku ***** válasza:
Gyilkos Kobold!!
2012. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Brownie-k jutnak így hirtelen eszembe. Kicsi tündér/manó szerű teremtmények, akik a kint hagyott tejért és süteményért cserébe elvégzik az apróbb házimunkákat (megvarrják a szakadt ruhákat, elmosogatják az edényeket, megetetik az állatokat, takarítanak, elvégzik az apróbb javításokat, stb.).
2012. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!