Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tartozol valamilyen segítő,...

Tartozol valamilyen segítő, támogató spirituális csapathoz, csoporthoz? Én keresnék ilyet, de nem olyat, hogy sokba kerüljön.

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen ! Magam segítőkész Scientológus vagyok. Igazítom az emberek életét a pszichiátria helyett a vitaminokra.
2013. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tartozok ilyenekhez. Sőt eddig azt se tudtam, hogy léteznek ilyenek...
2013. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Szellemírtók tagja vagyok!
2013. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:

Én az Árkádia fényei Sprituális Egyháznak a pártolója vagyok. Ez az első kérdésre a válasz.


Ahogy szokták mondani, Jézus koporsóját sem őrizték, ingyen. A spiritualitás, ha érdekel, akkor érdemes rászánni valamennyi pénzt. Ha úgy érzed h ennyire nem érdekel, akkor még mindig ott van pl a katolikus egyház. Bemész egy misére és jól van.

Én úgy kerültem ezzel a spirituális egyházzal kapcsolatba, hogy youtube-on megtaláltam egy előadást a közösség vezetőjétől Villás Bélától. S lenyűgözött!

S azóta több ilyen spiritualitással és ezotériával, életvezetéssel kapcsolatos előadást meghallgattam, rengeteg van fent, youtube-on. Számomra akik hitelesek:

Popper Péter, Műller Péter, A.J. Christian és Villás Béla (bár neki vannak túl merész kijelentései amiket hülyeségnek gondolok)

Szóval ha mindenképp ingyenes dologba gondolkodsz akkor ajánlom ezeknek az előadóknak az előadásait hallgatni ez legalább másfél hónap.

Aztán lehet a szörfözgetés közben, találsz valakit akinek a gondolataival leginkább tudsz azonosulni.

2013. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozz a Jehova Tanúi nevezetű bandához.
2013. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérjetek és adatik nektek. Keressetek és találtok. Zörgessetek és megnyittatik. Ha ez nem elég egyértelmű üzenet, ha számodra nem derül ki, hogy elég 'éhezni és szomjazni az igazságot', nem szükséges "bandázni" sehol, akkor nem tudok segíteni. Jé, ehhez se kellett semmilyen társaság!
2013. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehogy elmenj ilyen pénzes bandába. Segíts a természetnek, legyél környezetvédő, alakítsd át az életedet, és majd rádtalálnak a megfelelő barátok is.


A csoportok mindig valamilyen vezető érdekei mentén szerveződnek, és max neki segítenek...

2013. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Az egész spirituális dolognak az az alapja, hogy aki tud valamit, ami a többség számára segítséget jelentene, nem kérhet érte pénzt. Sőt, általában akik spirituálisan valóban fejlettek, azok ingyen segítenek mindenkinek, mivel rájöttek már arra, hogy a pénz semmit nem ér; ugyanakkor segíteni másoknak megfizethetetlen.


Aki pénzért csinálja (úgy, hogy kötelező adni), az bizony kamu és átverés.


Szcientológus egyházról meg inkább ne is beszéljünk... Nem zavar, hogy egy kamu űrlényt imádnak, de az, hogy embereket tartanak rettegésben; valamint nyomorítanak meg mentálisan és gazdaságilag, az tűrhetetlen. Én betiltanám az egészet a francba. A többi ilyen álvallásal (hit gyülekezete pl.) egyetemben.


Ilyen szempontból a Jehova tanúi még tündéri emberek, mert ők legalább nem kérnek pénzt; és rád hagynak dolgokat, ha látják rajtad, hogy nem érdekel (tapasztalat).


Én a kérdező helyében azt csinálnám (csinálom is), hogy neten nézelődnék, keresnék. Ahhoz, hogy gyógyíthass, vagy más spirituális munkát csinálj, nem kellenek társak, mert azok sokszor lehúzhatnak.


Ahhoz pedig, hogy Istenhez szólj, nem kell mise, vagy templom. Isten mindenkit meghallgat. Vallástól, világnézettől függetlenül. Aki nem így gondolja, az másban hisz, nem a Mindenhatóban.

2013. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!