Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy tudom kikapcsolni a...

Hogy tudom kikapcsolni a gondoltaimat, érzelmeimet? Milyen jógát, meditációt esetleg agykontrollt kell gyakorolni hozzá?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek: elegem lett egy jó hosszú időre az emberi fajból, világból!

Van valami olyan meditáció, jóga, agykontroll amit ha rendszeresen gyakorlok kikapcsolhatom az érzelmeimet, gondolatimat? Csak jó formán annyi legyek, hogy vegetációs szinten létezzek. (tehát valamennyire értsem, végrehajtsam amit beszélnek, de ne érezzek, gondoljak mellé semmit sem) Csak úgy két-három hónapig kéne. Pszichiáterre, gyógyszerre (pl.válium) nincs pénzem és nem is akarok tőlük segítséget...



2013. júl. 20. 14:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Jó látom nem jött válasz... Megpróbálom ezt a buddhista meditációt, hátha azzal sikerül.
2013. júl. 20. 15:30
 2/8 anonim ***** válasza:

Elmész sztk-s pszichiáterhez, ott felírhat neked gyógyszert vizsgálat után, potom pénzért. Garantálom, hogy egy jó SSRI-től keményen vegetatív állapotba lehet kerülni. Bár nem tudom megérteni, hogy lehet egy embernek ez a célja...


Én is szedtem SSRI-t és annyi lett az eredménye, hogy alig vannak érzelmeim. Mintha kiégtem volna. Nem jó ez...

2013. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Mintha kiégtem volna. Nem jó ez..."

Na, látod ezért nem szeretném és ezt.

Kérdésedre válaszolva azért, mert pocsék most az életem és csalódtam a világban. Egy kicsit nyugalmat és békét szeretnék most. De elvonulni nem tudok a civilizáció bennszülöttjeitől :(


Minden esetre köszönöm a válaszodat! :)

2013. júl. 20. 23:10
 4/8 A kérdező kommentje:
* és ezt = én ezt
2013. júl. 20. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
De van, csak bele lehet aludni. Alvás előtt, csak feküdj kényelmesen, figyelj a légzésre, figyelj a végtagjaidra, figyelj magadra. Gondolj arra, hogy elemelkedsz a talajról, egyre feljebb repülsz, látod a házakat, elhagyod a várost, találsz egy szigetet...stb..., aztán szunya.
2013. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy ne egyedül feküdj le. Keress valami újat. A kikapcsolódásnak egy módja, pl. a bázisugrás.
2013. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az agyszüleményed hülye baromságaira -ami nem is vicces- már válaszolni sincs kedvem!

Ment a piros kéz! :)

2013. aug. 5. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg van a kapcsoló?
2018. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!