Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mellnövelés agykontrollal....

Mellnövelés agykontrollal. Jól csinálom?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyanok válaszoljanak akik jártasak ebben a témában . Nem akarok lebeszélő kommenteket , én hiszek benne , hogy sikerülhet , csak tudni szeretném hogy jól csinálom-e?


Képzeletemmel alkottam 100 apró , dolgozó manócskát. Többféleképpen is szoktak dolgozni. Néha adok nekik ásót , és egy vödröt , ezzel kiássák a zsírt a hasamról majd vödrökön átviszik a melleimbe és odatapasztják. Elképzelem , ahogy nő és örülök az új melleimnek. Néha nem ők szedik össze a zsírt , hanem készen odaadom nekik vödörben (mert kevés felesleges súlyom van). Van olyan is hogy zsírtermelő gépezetet adok nekik , azokat elhelyezik szétszórva és ha tekerik termeli a zsírt.

Ezt naponta 3x elképzelem :reggel , ebéd után és este lefekvés előtt.


A kérdésem az lenne , hogy jól csinálom-e? Az nem baj ha többféleképpen is dolgoztatom őket? Kellene előtte valami bemelegítő gyakorlat vagy a végén még kellene csinálni kalamit?


2013. júl. 31. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
LOL
2013. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

kedves kérdező!


nem, és azért nem, mert nem a melleidet kell növelni, hanem magadat kell elfogadnod és szeretned


a mellnagyobbítással is ezt akarod elérni, magadat elfogadni és szeretni


a probléma ott van, hogy feltételt szabsz magadnak, hogy te milyen lehetsz, egy önfeltételt, és ez a baj


a manókkal ne a melleddel foglalkozz, hanem ezt a magad felé állított gátat bontsd le, arra maradhat a lapát és a vödör

2013. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Én kézrátétellel szoktam csinálni. Pénzvisszafizetési garanciával !!!
2013. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
tegyél a mellkasodra egy vákuumszívót, bár undorító lesz, de hatalmas melleid lesznek
2013. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Ne törődj a trollokkal, tele van velük az oldal...


Szerintem jól csinálod, csak így tovább! Pont az ilyen kreatív gondolkodástól lesz sikeres a programozás! Még az is segítene ha a konkrét végeredményt is elképzelnéd, illetve ha valahogy le tudnád írni számszerűen magadnak az is tök jó.


Szóval sok sikert, én biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog! Legyél nagyon kitartó, lehet, hogy egy évbe is beletelik mire a kívánt eredményt eléred, de tuti úgy fogod érezni, hogy megérte. :)

2013. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Sok beteg ember...

Ijesztő.

Egyébként ezért nem értek el semmit sem az életben.

Mert ahelyett, hogy tennétek érte valamit ostoba meséket hisztek el és várjátok a sült galambot.

2013. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor én 30 centisre növesztem a farkamat... sokat gondolok rá...meg számszerűsítettem is :)
2013. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jól, de alfában csináld, különben semmit sem ér.
2013. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Nincs Alfám... valami más olasz kocsi (Fiat, Lancia) jó lesz?
2013. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az alfa tudatállapotra gondoltam.
2013. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!