Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellnövelés agykontrollal,...

Mellnövelés agykontrollal, vonzás törvényével? ÖTLET?!

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szeretném azt hinni, hogy viccelsz...
2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az előző válaszolóval
2010. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
akkor ennyi erővel mellnövelés kézrátétellel:D mert akkor lécci fogdossa meg vki jól a mellem:D
2010. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
iq növelés kéne inkább...
2010. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Az agykontroll állítólag csodákra képes, na de hogy-hogy a vonzás törvényével? A gravitációra gondolsz? :D

Láttam egy filmet, csak ott az ipse a f@rkát növesztette, meditált meg minden, és mondta neki: NŐJ!!! XD

2010. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges! Már sok sikertörténet volt!Képekkel is láttam szóval...én is csinálom.De ha bővebben szeretnél róla tudni akkor ne itt próbáld meg mert nagyon sok a hülye,bunkó, tudatlan ember.:)
2011. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
szerintem az durva inkább, hogy azokat szavazták le akik szerint ez hülyeség/lehetetlen/vicces, és nem azokat, akik elhiszik hogy ez lehetséges...
2011. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
agykontroll feltétlen szükséges, de én mellé "biztos ami biztos" alapon vettem egy krémet is és masszíroztam. Nekem bevált!:)
2012. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet photoshop is amit a képeken láttok, vagy a videókon kitömik a melltartót, az feljebb emeli a melleket, vagy a pántján állítanak, vagy a centit húzzák szorosabbra lazábbra, vagy más embert állítanak oda, esetleg hízik mert jobb az étvágya vagy hormonális alapon, pl terhes volt, de ha mell hízik akkor valszeg a derék meg a comb is, aki meg vékony derekú nagy mellű és nem szilikon, az meg olyan alkat, de aki körte alakt és felnőtt korában vastag combja aránylag kicsi melle volt, annak sosem lesz aránylag nagy melle és vékonyabb combja
2012. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!