Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Működik az agykontroll?

Működik az agykontroll?

Figyelt kérdés

Tanfolyamon nem voltam, próbáltam már sokszor, legtöbbet nem is tudatosan, csak mindig elgondoltam, hogy ez legyen, így fog történni, pozitív dolgok. Vagy rosszul csinálom az egészet, de bármennyire is akarok, teszek a dolgokért, pozitívan gondolkodom, mindig negatívum kerül ki belőle

Állás keresés, valaminek az eladása, nagyon apró semmilyen dolgok, amik egy kicsit ha nem is boldoggá, de felszabadultabbá tenne. Például most is a semmiből jött egy fogfájás, teljesen váratlanul, amikor már annyi szar ömlik az ember képébe, még ez is. Most is mondogatom, nem fáj, 1-2 nap és elmúlik, mert miért kéne fájjon.


Ki hogy szokta csinálni ezt az agykontrollt?

Mert ahogy olvasgattam net szerte, sokan írják, hogy kifizetsz a tanfolyamért 30-40 ezret, és kb. marketinget, könyvajánlásokat kapsz érte.

Például ez a dolog is nekem nagyon hihetetlennek tűnik:

http://www.youtube.com/watch?v=2IbYQ4CBD6Q


Nekem jelen pillanatban már az is elég lenne, ha este 11kor eltudnék aludni, és akár reggel 5kor kelnék, de kipihenten. Erre hónapok óta csak vergődök az ágyban hajnalokig. Nem hogy egyfolytában nyerjek a lottón. 10 éve lottózom, 1-2 ezer forintnál nem nyertem még többet.



2013. aug. 2. 22:04
 1/2 anonim válasza:
100%
én végeztem agykontrollt, és biztosíthatlak, hogy nagyon hatásos, nekem már sok sikerem van. Javaslom, hogy végezz el te is egy tanfolyamot, mert hihetetlen, hogy az emberi agy mire képes.Persze nem egyszerre a lottó 5-össel kell kezdeni, viszont az alvás problémáidat tökéletesen megtudnád oldani. Több technika létezik, mindegyik más problémára. És a lényeg persze az hogy nem szabad egyszerre csodát várni (de vannak akik annyira ráéreznek hogy pár nap alatt megoldódik a gondjuk) mert az egy hosszabb folyamat, amig az adott gyakorlatot végzed.
2013. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is bátran ajánlom a tanfolyamot! Ha 5-ször ennyibe kerülne akkor is megérte volna!
2013. aug. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!