Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meg lehet tenni, hogy egy...

Meg lehet tenni, hogy egy éjszaka 2 embernek küldök szubjektív üzenetet?

Figyelt kérdés
2 állás van, ami nagyon érdekel és szeretném ha egyik sikerülne. Mi a módja annak, hogy egy éjszaka ennek a 2 embernek elküldjem szubjektív kommunikációval az üzenetemet? (egyébként az a bajom, hogy ilyen esetkor hajnalban annyira álmos vagyok ébredéskor hogy nem tudom befejezni az üzeneteimet,a nnyira kába vagyok, hogy nem vagyok néha képes rá, hogy az üzenetet eljuttassam.

2013. aug. 9. 09:19
 1/6 BlackSword ***** válasza:
79%
Próbálkozz sms, vagy e-mail formájában...
2013. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

állás-ügyben inkább objektív üzenetet küldenék

majd ha behívnak interjúra, ott lehetsz szubjektívebb :-D

2013. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csináld lefekvés után, alvás előtt, én akkor szoktam üzengetni, és akkor is működik, ha a felénél bealszom. (Jártam tanfolyamra.)
2013. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HÁt, egymás után elküldesz kettőt. Nem muszáj, hogy mindketten a legbefolyásolhatóbb állapotban legyenek, nekem úgy is szokott működni ahogy az előző írta, lefekvés előtt. De én is szívesen várom az ötleteket másoktól is. :)
2013. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
pipa lennék, ha éjjel SMS-t kapnék, hogy valaki állásra jelentkezik...
2013. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyan az mintha egy embernek küldenéd, csak elszeparálva csináld, hogy ne follyon egybe.
2013. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!