Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzam be a sikert?

Hogyan vonzam be a sikert?

Figyelt kérdés

van valami amit nagyon szeretnék már. két nyaram tette tönkre h nem akar sikerülni az a hülye vizsga. már se pénzem se erőm. egy utolsó vizsgát vállalok be 2 hónap múlva és ha nem sikerül befejeztem. szóval minden vágyam h megfeleljek a vizsgán, hisz annyi pénzt és energiát öltem bele h elmondani nem lehet.

a bukás oka leginkább az h nem hiszek magamban. nem hiszem el h sikerülhet. már h sikerülhet egy vizsga ha úgy mész oda h tutira elvágnak?

próbáltam az előző vizsgámra úgy menni h mondogattam h 'sikerülni fog! menni fog'" de akk megszólalt mindig egy kis hang h 'mi van ha mégse?' szóval hiába biztatgattam magam akkor is ott volt az a kis szálka bennem h úgyis szerencsétlen vagyok és nem fog menni. az izgulás meg kegyetlen vizsga közben.

olvastam erről a siker bevonzása dologról meg láttam videokat youtubeon. h tudnám gyakorolni ezeket? h vonzam be a sikeres vizsgát? h érjem el azt h 100%ig elhigyjem h képes vagyok megcsinálni és most már semmi sem állhat az utamba?

lécci segítsen valaki:/



2013. aug. 14. 11:20
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Elsősorban TANULD MEG az anyagot.

Ha megtanultad, akkor viszont biztos, hogy sikerülni fog a vizsga.

Tehát bízz magadban. Ha megtanultad, akkor menni fog az.

2013. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem erről van szó:s egyébként kitűnő vagyok amit meg kell tanulni azt megtanulom. ez egy gyakorlati vizsga. és amint meglátom a vizsgabiztos hiába tudom fejben mit h kell, saját magam becsülöm alá h úgyse tudom megcsinálni.
2013. aug. 14. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyi pénzt és energiát öltél bele, de az anyagot megtanultad? (Az ilyen bevonzások helyett meg inkább gondold végig, hogy ez az iskola amire neked szükséged van, ill amit el tudsz sikeresen végezni?)
2013. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta annak idején az autóvezető oktatóm, hogy volt egy tanítványa, akivel megitatott egy felest vizsga előtt. Aztán sikeres vizsgát tett le a tanítvány.

Nem akarlak ivásra buzdítani, de ha más már nem segít, akkor ez fog.

Viszont rájöttél egy nagyon lényeges dologra: a legtöbb dolog fejben dől el. Gondolj bele: milyen is lehet, amikor nem a gondolataid irányítanak, hanem te irányítod őket!?

2013. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a bukás oka leginkább az h nem hiszek magamban. nem hiszem el h sikerülhet. már h sikerülhet egy vizsga ha úgy mész oda h tutira elvágnak? "

Az Univerzum azt mondja, legyen a hitet szerint.

Nálad ez működik! :)

Amennyi energiát pazarolsz, arra, hogy negatív legyél, hisz úgysem fog sikerülni, ennyi erővel azt is mondogathatnád, hogy azt a tételt fogom húzni, amelyiket biztos tudok, és határozottam elmondom az anyagot.

Siker az egy lehetőség, élni kell vele, ha lefagysz, és nem jön ki hang a torkodon akkor a szerencse továbbál.

Fejlezz ki önbizalmat, és pozítiv gondolokást! :)

2013. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hitedet a képzeleteddel építed. Nap mint nap kovácsolni kell. Legalábbis érdemes. Minél többször elképzeled, hogy sikerült és beleéled magad, annál erősebb lesz a hited.
2013. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!