Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szociális fóbia, depresszió,...

Szociális fóbia, depresszió, szorongás: sikerült valakinek Agykontroll segítségével úrrá lenni ezeken? Hogyan, milyen módszerrel, mennyi idő után ért el sikert?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 20:30
 1/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Teljesen mindegy mivel próbálkozol, ha hiszel benne, hogy segít, akkor úgy is fogod érezni, és nagy valószínűséggel jobban leszel. A módszerek amiket végzel (mindegy mi az) általában önbizalmat ad, és ezek a betegségek önbizalomhiány miatt keletkeznek (legalábbis szerintem). De a legtutibb elmenni egy pszichológushoz. Ő biztos többet tud mondani mint mi.
2012. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hókuszpókusszal akard meggyógyítani magad, hanem egy orvossal.
2012. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fromjezus ***** válasza:

Autogen trening tud segiteni a dolgon.

Az elozo idiota valaszolonak uzennem a pszihiatrian max szepen legyogyszerezik azt hagyjak az embert leepulni. Marha nagy segitseg!

Ha ugy erzed kell a bogyo akkor irasd fel. Kerhetsz idopontot pszihomokushoz de 1-2 honap a varakozasi ido. Ez a magyar egeszsegugy legyunk vele tisztaban!

2012. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. jan. 13. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van, nem kell választani, Domján Laci is sokszor hangoztatta, hogy az agykontroll és az orvostudomány kiegészítik egymást.


Ezért egy pszichológust mindenképp ajánlok.


Nem voltam depressziós, de mégis elkeseredett voltam, nem voltam régi önmagam, csak csalódást okoztam magamnak, pedig tudtam, hogy milyen faszagyerek vagyok, és mégse hoztam a formám.


Észrevettem, hogy azért vagyok letört, mert sok sikertelenség, és semmi dícséret nem volt az életemben, ezért tudtam, hogy ezen változtatni kell.


Jobban ráhajtottam a kötelezettségeimre, és átmentem több vizsgán, ha éjszaka nem aludtam, de akkor is!

A munkámat is maximálisan igyekszek végezni, és abban is újabb sikereket könyvelek el, főleg az ügyfelek dícsérete, és az, hogy hatok rájuk, az igazán felemelő érzés. Mindeközben folyamatosan úgymond hypoltam magam, hogy mennyire jó vagyok, minden értékelhetőt felnagyítottam, mondhatni csendes beképzelt lettem :D


Még az is nagy örömet okoz, hogy a someone like you-t is gyönyörűen éneklem, bár a szomszédok biztos nem így vélekednek, mert nagyon nincs hangom, de én élvezem hallgatni a saját hangom :D


Biztos páran gondolják olvasva ezeket a sorokat, hogy nekem is kéne egy pszichológus, de szerintem az a legfőbb, hogy az ember mindent értékeljen az életében, de főleg saját magát!


Továbbá az álmodozás is nagyon lélekpörgető tud lenni, mindig hosszútávra tervezek, már kezdem a 10-15 év utáni céljaimat kitűzni, és már most azoknak a terveknek igyekszek minél előbb alapot adni, és látom, hogy szép jövő vár rám. Mindez hajt előre, hogy sikeres legyek, és elérjeim a céljaim, hogy majd újabbakat tűzhessek ki :)


Ja, és az agykontroll: elmetükre-technikával képzeld el a fehér keretes tükörben, hogy te vagy a társaság középpontja (én ezt rengetegszer vizualizáltam), de ha nem az a fajta vagy, akkor egyszerűen képzelj el élethelyzeteket, amiben jól érzed magad, és közben örülj, hogy mennyire megváltoztál, képzeld azt, hogy ez máris így van.


Nem könnyű, de hajrá, és sok sikert! ;)

2012. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem a módszer kevéssé alkalmas. eleve megbukik a "gondolat nagytakarításnál". ami a módszer alapja.
2012. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!