Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg létezik a szerelmi...

Tényleg létezik a szerelmi kötés sikert hoz?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy könyvet az unokatesomtól (Schmidtné Dr.Holló Erzsébet írta,Boszorkány iskola)Ő nem foglalkozott vele csak pár éve megvette,nekem van egy ellenségem...elkezdtem olvasgatni a könyvet és lehet olyan szertartást csinálni ahol a felsőbb erők segítségét lehet kérni ha valami kérésem ,kívánságom van,én csináltam kértem is ,azt kértem hogy az a bizonyos ellenségem kínok közt haljon meg!Ezt követően egy hónappal rá (pár napja)egy ismerösőm felhívott hogy az illető (20éves sportos teljes egészséges lány)vagyis az ellenségem hirtelen agyvérzést kapott ,megállapították az orvosok,hogy szívproblémái is vannak,jelenleg kómában van,tehát ebben már hiszek,ez nem lehet véletlen,pont most...és eddig semmi baja nem volt!De most szerelmi kötést fogok csinálni ami a könyvben le van írva ,szeretnék megkapni egy férfit de örökre ,a könyvben le van írva természetesen nagyon veszélyes és utána meg is ölhet az illető ha elakarom hagyni ,csak megszeretném kérdezni akinek volt már szerelmi kötéssel kapcsolatos élménye az írjon,a szerelmi kötés is valóban létezik,a könyvben az van írva nem mindegy mikor csinálom a legközelebbi időpont amikor meglehet csinálni a szertartást julius 20.-a péntek!írjatok véleményt a szerelmi kötésről köszi Szandi
2012. jún. 24. 08:28
1 2 3
 1/26 Tom Benko ***** válasza:
0%
Nem, nem létezik. Inkább valami valós dologgal foglalkozzál, ne pazarold az időd és pénzed ilyen baromságokra.
2012. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nekem is megvolt az a könyv,hülyeségnek tartom.Kötést is csináltattam régen,nem ért semmit.Illetve kétségbe esésem miatt most is megfordult a fejemben,de aztán eszembe jutott megint,hogy ez hülyeség,és nincs szükségem arra hogy pénzzel lehúzkodjon egy "szakértő".
2012. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Tényleg létezik a szerelmi kötés, csak sikert nem hoz.
2012. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem létezik, csak a mesékben... aztán az emberek felnőnek, de valaki még mindig elhisz minden szembejövő butaságot, bármi legyen is az... felejtsd el, nincs ilyen abrakadabra!
2012. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
43%

Létezik, de minden visszaüthet. Ahogy látom, nem régóta foglalkozol vele. Ugyanis aki foglalkozik vele egy ideje, az nem öli meg az ellenségét. Több okból is. 1: mert aki valódi "Mágus", az nemes célokra használja fel

2: mert tudja, hogy a halál nem rossz dolog, és azt is, hogy mi van a halál után.

2012. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
Hetente hallani fiatal, teljesen egészséges sportolók összeesnek, és meghalnak. Legtöbbjük agyvérzéssel vagy szívproblémával. Hú, biztos újat mondtam. o.O"
2012. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Természetesen nem kamu amitt írtam,ha féreg stb lennék akkor felfogadnék egy bérgyilkost és kinyiratnám az illetőt,de én csak ezentúl ebben hiszek,szertartásokat fogok csinálni,és ha főleg a következő is bejön hinné fogok benne mégjobban,én egyetemista vagyok 22éves normálisnak tartom magam,azt is aki a könyvet írta hisz mégis csak egy Dr.Most jöttem haza egy ezotérikus boltból egy indiai férfi volt bent és elkezdtem kérdezgetni sőt azt is elmondtam neki amit leírtam nektek,és valószínű igen a szertartás miatt jött be,hisz sosem volt semmi baja a lánynak sosem volt korházban ,nem volt beteges,és amikor én megcsináltam ezt a szertartást rá 4hétre hirtelen agyvérzést kapott,micsoda véletlen!?Én most felajánlottam ennek az eladónak amúgy 200.000ft-ot hogy segítsen a szerelmi kötésben,és tanítson a fekete mágiára és azt mondta szó sem lehet róla ,ő ilyenektől fél,hisz benne mert tudja létezik,és beszélni sem szeret róla,bármennyit adhatok milliokért sem beszélne fekete mágiáról..mondta sok ilyen vendége vásárlója volt már ,volt hogy egy férfi bement megkéne ölni valakit annyit fizetne neki akár mint egy bérgyilkosnak vagy többet és mondta ő nem vállal ilyet mégha tudja is hogy sikerülne mert mondta azt is tudja hogy kell csinálni olyan woodoo babát hogy félévem belül meghaljon az áldozat,és az a szerelmi kötés ami a könyvben van az is fekete mága része abban sem segít de az azért végződhet halállal mert utána a férfi akit én szeretnék betegesen fog ragaszkodni hozzám nagyon féltékeny lesz stb.Amúgy sok minden eszközt ,kelléket vettem amik fontosak az ilyen szertartásokhoz,sajnálom,hogy nem hisztek benne,pl mindennap arany színű gyertyával is csinálok szertartást azóta volt 6-om a skandináv lottón,a kenón is egyre többet nyerek,tudom,most azt mondjátok persze hogy hazudik...messziről jött embert azt mond....vagy hogy csak véletlen,az a lényeg én hiszek benne és azóta sokkal jobban bejön minden.
2012. jún. 25. 11:27
 8/26 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem miért írtok ha nem hisztek benne,én csak olyan kommenteket vártam akik csináltak már szerelmi kötést és sikerült vagy nem...én pl a tv-s jósokban nem hiszek,bár én is szoktam magamnak cigány,magyar,rúna,tarot kártyából jósolni.Én gyakran úgy is van.Anyám is elkezdte és a munkahelyén mert irodában dolgozik,már 6 vagy 7en mindig oda járnak hozzá hogy tényleg bejött megint vesse ki a kártyát.Na szóval sok iskolázott értelmiségi ember hisz benne..ha ti másban hisztek légyszi ne írjatok,mert nem érdekel,számomra ti szellemileg nagyon alacsony szinten vagytok,vagy pedig irigyek vagy ti is féltek a boszorkányságtól.
2012. jún. 25. 11:38
 9/26 Tom Benko ***** válasza:
0%
Azért írunk, hogy hátha van még erre, aki menthető. A jelek szerint ti nem vagytok azok. Mondjuk ahhoz már gyomor kell, hogy valaki a saját környezetében lévő embereknek hazudjon.
2012. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hazudjon?Ki hazudik?Én nem hazudok,lopok,nem voltam tiszteletlen a tanáraimmal,az idősebbekkel,nem ölnék meg puszta kézzel senkit,soha nem követtem el bűncselekményt,az hogy a saját szobámban végzek el szertartásokat attól még nem leszek féreg szemétláda stb,sőőt..sokan kihasználták a jószívűségemet a naivságomat,sok embert kért tőlem kölcsön nem adták vissza de mégsem átkozom el őket..mert én voltam a hülye,a mostani ellenségeim viszont sok rosszat mondtak rám,sok irigyem is van ezért döntöttem a mágia mellett.Az anyukám sem hisz benne de a kártya vetésre én tanítottam meg ,és már hisz benne én barátilag ingyen,nem pénzért,már sok embernek kiveti és sokan mondták is valóban igaz amit jósol!
2012. jún. 25. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!