Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen irodalmat ajánlotok ha...

Milyen irodalmat ajánlotok ha a meditációt szeretném elsajátítani?

Figyelt kérdés
Vidéken élek szóval semmilyen kurzus vagy tanfolyam nem jöhet szóba viszont szeretnék ezzel a dologgal élni és úgy vélem h egy könyv talán a segítségemre lehet. Melyik könyv az amelyiket te használtad és jó, vagy biztosan tudod hogy az egy teljesen kezdőnek való aki még nem meditált soha, csak olvasott róla itt ott és szeretné megtanulni.
2013. aug. 17. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Ülj le, vagy feküdj hanyatt és ne gondolkozz.
2013. aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kurzus és tanfolyam- felejtsd el! Kb. pénzcsalás az egész...

Este elalvás előtt feküdj le, hunyd be a szemed, nézz kb 20 fokos szögben felfelé a szemhéjad alatt, és számolj vissza 100tól 1-ig. Reggel is megteheted ezt, közvetlenül felkelés után, napközben is csináld nyugodtan, ha van időd! :) Aztán ha vissza számoltál képzelj el egy szép tájat ahol szivesen tartózkodnál, vagy egyszerüen csak add át magad ennek a békés érzésnek ami eltölt ilyenkor! :)

2013. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves #2 pontosan olyan könyvre gondoltam ami hasonlóképpen írja le mint ahogy te ezt itt gyorstalpalón leírtad csak bővebben mert utána néztem azért a meditáció mibenlétének és sok helyen találtam megegyező utalásokat arra h a meditációnak több fokozata, fajtája és gyakorlata van. Minél többet és jobban meg szeretném ismerni h a legjobban alakíthassam magamhoz de nem szeretnék 100 könyvet megvenni és elolvasni, egyből.
2013. aug. 17. 01:55
 4/9 anonim ***** válasza:
José Silva: Agykontroll abban le van írva ez, illetve ha ragaszkodsz a kurzushoz, akkor agykontrollra talán még érdemes is elmenni!
2013. aug. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért akarsz meditálni? "Kereső" vagy hogy jött az ötlet?

Egy érdekes olvasmány a módosult tudatállapot technikákról: Erdélyi Judit: Lelki immunológia (on-line)

2013. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Kereső" vagy, vagy hogy jött az ötlet? kimaradt egy szó
2013. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én a Silva: GYógyíthatsz könyvéből tanultam meg. És amikor már volt sikerem, és úgy éreztem van értelme a dolognak, akkor mentem csak a tanfolyamra.

Szerintem sokkal hasznosabb volt így, mint annak aki akkor próbál először ellazulni. A tanfolyamon annyi inger van, hogy ott csak a technikát kell elsajátítani. Aki akkor még ellazulni is szeretne, lehet h. csalódni fog.

A könyvvel kezd.

2013. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően ha ellazítod minden testrészed, majd visszaszámolsz 50 től 1 ig, már alfában vagy. Ha már jól megy elég 10, 5 ről. Nekem a többi csak körítés. Nekem ez vált be.
2013. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én ezeket ajánlom:

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!