Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek a Silva...

Mi a véleményetek a Silva féle Agykontrollról?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem működik :)

mire vagy kíváncsi?

2013. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
0%
Sima lehúzás... így kell a pozitív hozzáállást árulni...
2013. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem működött/dik szidom is érte Domján Lászlót meg a José Silvát ...

Különböző idő közönként szoktam elvégezni 4alkalommal próbáltam ki az alap gyakorlatot, 3alkalommal elaludtam egyszer ülve, egyszer fekve az utolsó 15percet.

Nem értettem miért van ez, hogy a végre felébredek így direkt meghallgattam éber állapotban azt a részt ami mindig "kiesett", és lesokkoltam.... vicces mivel az utolsó 10 perc lényege az volt, hogy ne ártsunk másoknak ha ezt megpróbáljuk azonnal le blokkolunk....

Épp abban az időszakban kezdtem el ezt az alap gyakorlatot mikor elhagyott a volt párom, munkahelyi problémáim voltak tehát szét csúsztam kicsit...

Nagyon nagy düh és harag volt bennem szinte a bosszú vágy éltett...

De 3alkalom után ez komolyan megszűnt olyan mint ha tudatalattimra hatott volna...fura mert valamilyen szinten bosszút szeretnék állni a kollégámon aki miatt elküldtek, a volt páromon akivel szét mentünk (a munkája elsodorta tőlem 450km-re) lenne rá lehetőségem, hogy éreztessem velük azt, hogy én anno mit éreztem mikor kihasználtak,eldobtak de nem megy tényleg olyasmi hat rám mint egy blokk...

2013. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam tanfolyamon,segített.Rengeteg jó dolgot tanultam,amiknek a mindennapokban is hasznát veszem.:)
2013. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!